Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-717-0
Autor: Sandra Anne Taylor
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kwantowy kod uzdrawiania

  Książka Kwantowy kod uzdrawiania jest podzielona na cztery sekcje. Ich kolejność stanowi tło i podłoże przygotowawcze do techniki kodowania.
  Część I opisuje kilka moich osobistych doświadczeń, ukazując siłę techniki kodowania. Bada również fizykę umysłu i energię kryjącą się w przedstawionym procesie. Są to ważne podstawy, ponieważ ukazują istotne cechy potencjalnych zmian oraz zaangażowane w nie transformacje energetyczne.
  Część II szczegółowo opisuje cztery kroki konieczne do inicjacji Przełomowego Kodu. Jest to ważna część procesu przygotowania, zatem postaraj się wzorować na nakreślonych tam wskazówkach.
  Część III to sam Kod Przełamania. Ta technika łączy procesy dekodowania i kodowania, które różnią się nieco pozycją. (Ilustracje prezentujące wszystkie pozycje znajdują się w rozdziale 8 i 9). W tej części uwzględniłam również przykładowe oświadczenia, które pomogą ci rozpocząć pracę, odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące techniki oraz propozycje, jak posłużyć się procesem, aby stworzyć szczęśliwe, spełnione życie.
   Część IV zatytułowana Siedem Przełomowych Sił zabierze cię głębiej w tajniki procesu. W tej części uwzględniłam moje przemyślenia nad dynamicznymi siłami, które są zawsze dostępne, lecz często odrzucane w naszym dążeniu do szczęścia, chociaż każda z tych sił może znacznie pomóc nam w poszukiwaniach tych wartości.
   Ta sekcja bada również blokady, które zatrzymują ludzi we wciąż powtarzających się schematycznych frustracjach. To badanie jest konieczną częścią procesu dekodowania. Każdy z rozdziałów oferuje punkty kodowania, czyli propozycje do wykorzystania podczas samego procesu.
   Książkę Kwantowy kod uzdrawiania zamyka część V, która pomoże ci żyć pełnią życia, korzystając z nowych narzędzi i tworząc długotrwałe poczucie sukcesu i pomyślności w życiu!

Szczegóły

 • Autor: 

  Sandra Anne Taylor

 • Tytuł oryginału: 

  Your quantum breakthrough code

 • Objętość: 

  240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • Tłumacz: 

  Anna Jurga

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...