Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65087-12-6
Autor: Joanna Anger, Anna Piszczek
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365087126
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Mamania

Pakiet książek

AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka

150 przepisów, mnóstwo praktycznych porad i kolorowych fotografii!

   Pierwsza część książki AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka to zbiór informacji, baza produktów, sprzętów, pomysłów, które sprawdziłyśmy osobiście. Wyjaśnimy Ci, czym jest metoda BLW, którą praktykujemy w naszych domach. Oczywiście możesz wybrać tradycyjny sposób karmienia swojego dziecka -najważniejsze jest to, żeby jadło zdrowo.
   W tej części pokażemy Ci również, na co zwrócić szczególną uwagę przy kompletowaniu kuchennego wyposażenia. Nie zabraknie też subiektywnych rad dotyczących produktów spożywczych i sprzętu AGD, które warto zgromadzić w kuchennych szafkach. Większość z wymienionych przez nas produktów to rzeczy dobrze znane, ale jest też kilka nowości, z którymi warto się zaprzyjaźnić. Pomożemy też alergikom w znalezieniu zamienników dla jajek i pokażemy, czym doprawiać i dosładzać, aby było smacznie i zdrowo.
   Druga książki AlaAntkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka to istne szaleństwo kulinarne (mamy nadzieję, że zagości ono i w Twojej kuchni). Zaczynamy od dań na dobry początek - czyli od takich, które zawierają niewiele składników i możesz je podać już półrocznemu dziecku. Potem proponujemy śniadania - słodkie, wytrawne, jajeczne, mączne - żeby nigdy nie zabrakło Ci pomysłów na smaczne poranki. Pokażemy, co przygotować na spacer i piknik. Zebrałyśmy też obfity zbiór przepisów obiadowych, które pokocha cała rodzina, od naleśników, placków, klopsów, po wszelkiego rodzaju zupy i pierogi. Nasze podwieczorki to słodkie przyjemności bez dodatku cukru. Pomożemy Ci też przygotować dania na specjalne okazje, np. Wielkanoc, Wigilię czy przyjęcie urodzinowe. Drugą część książki zamykają przepisy bazowe, na których podstawie można stworzyć inne dania.
   Oddajemy Ci w ręce książkę, która - mamy nadzieję - stanie się dla Ciebie źródłem inspiracji i pomysłów na rozmaite dania dla całej Twojej rodziny. Życzymy Ci wspaniałych, wspólnych posiłków. Jedzcie zawsze razem i zawsze to samo, co dziecko. Spotykajcie się przy wspólnym stole, cieszcie jedzeniem i swoją obecnością. Bezcenny czas!
  Życzymy smacznego!

  ANIA I ASIA

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joanna Anger, Anna Piszczek

 • Liczba stron: 

  208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65087-12-6

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...