Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61097-48-8
Autor: Nick Vujicic
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Aetos

Wprowadzenie do książki

Bez granic! 50 inspirujących rozważań Nicka Vujcica

   Bez granic! to wybór fragmentów zaczerpniętych z moich poprzednich książek: Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! oraz Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu. Nadałem mu formę kilkudziesięciu krótkich rozważań, przez które chciałbym cię zainspirować i umocnić twoją wiarę. Możesz czytać po jednym rozdziale każdego dnia lub ilekroć odczujesz taką potrzebę - nie musisz trzymać się sztywnych reguł.
  Jak zapewne wiesz z moich wystąpień, książek i filmów (lub jak domyślasz się po zobaczeniu zdjęcia na okładce), w porównaniu z większością ludzi jestem dość ograniczony pod względem sprawności fizycznej.   Dlatego od razu wyjaśnię, że tytuł Bez granic! nie odwołuje do moich lub twoich możliwości i umiejętności, lecz do bezgranicznej miłości i mocy Boga.
   Urodziłem się bez rąk i nóg. Brakowało mi kończyn, jednak z drugiej strony zostałem pobłogosławiony kochającą rodziną, która obejmuje nie tylko rodziców oraz brata i siostrę (oboje są w pełni sprawni), lecz także wiele ciotek, wujków i kuzynów.
   Prowadzę życie, którego nie waham się nazwać obłędnie szczęśliwym. Od 2012 roku mam zaszczyt dzielić je z pobożną żoną, piękną pod każdym względem — wewnątrz i na zewnątrz. W dawnych latach jedną z najbardziej przygnębiających myśli, jakie mnie dręczyły, była obawa, że żadna kobieta nie pokocha mężczyzny bez rąk i nóg. Tak bardzo się myliłem. Moja perspektywa była ograniczona. Zapomniałem o tym, że nasz Bóg kocha nas bezgranicznie i że Jego miłość do nas jest wręcz niepojęta.
   Podobnie jak ja w tamtym trudnym czasie, być może nie widzisz dziś dla siebie żadnych perspektyw i nie potrafisz sobie wyobrazić, co Bóg przygotował dla ciebie w przyszłości. Rozważania, do których cię zapraszam, poszerzą twoje spojrzenie i umocnią twoją wiarę. Podzielę się tym, co Bóg uczynił w moim życiu, a także w życiu wielu wyjątkowych ludzi, których spotkałem na swojej drodze.

Szczegóły

 • Autor: 

  Nick Vujicic

 • Objętość: 

  176

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  165x220

 • ISBN: 

  978-83-61097-48-8

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...