Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64740-34-3
Autor: Siergiej Łazariew
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788364740343
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

  W poprzednich książkach mówiłem o nowym myśleniu - o tym, że jest to zasadniczo nowy poziom energetyki. Jest to umiejętność połączenia dwóch przeciwieństw postrzegania i oceny świata. Z początku takie przejście dla wielu Czytelników jest nierealne. Biorą połowę wiedzy i próbują stosować ją w życiu, a potem zaczynają się problemy.

  Człowiek wyciąga z moich informacji to, co jest dla niego zrozumiałe i próbuje otworzyć wszystkie drzwi tą częściową wiedzą, niczym uniwersalnym kluczem. Takie jednostronne, prymitywne myślenie prowadzi w ślepy zaułek. Pisałem w książkach o tym, że nigdy nie wolno trzymać w sobie obraz i pretensji, że umiejętnie wypowiedziana pretensja jest prawidłowym rozwiązaniem konfliktu. Bez konfliktu nie ma rozwoju. Miłość jest zawsze połączeniem dwóch przeciwieństw. Przywiązanie i zdystansowanie. Ból i przyjemność. Łagodność i surowość. Aby między mężczyzną a kobietą istniała miłość, musi pojawić się różnica potencjałów.

  Przez wiele lat nie mogłem zrozumieć przyczyny tego niezwykłego fenomenu. Jedni po przeczytaniu pierwszej książki radykalnie zmieniają swój światopogląd, charakter i los. Mijają ich nieuleczalne choroby. Dzieci a nawet wnuki również zaczynają się zmieniać na lepsze. Drudzy przeczytali wszystkie książki, chodzą na seminaria, a przy tym nie ma żadnych zmian.

  Jeśli człowiek po przeczytaniu moich książek zrozumiał, że szczęście jest przede wszystkim miłością i ofiarnością, to zapala się w nim wewnętrzna energia. Właśnie ta energia miłości pozwala zmienić się głęboko i całościowo. Dlatego jakakolwiek informacja nie jest lekiem. Jest nim nasz wybór. A co wybrać, decyduje sam człowiek.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Siergiej Łazariew

 • Liczba stron: 

  222

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64740-34-3

 • Rok wydania: 

  2019

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...