Feng Shui. Sekret Szczęścia, Miłości I Bogactwa
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-278-6
Autor: Marzena Gęsiarz
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Feng Shui. Sekret szczęścia, miłości i bogactwa

   Bardzo często jest tak, że wchodzimy do mieszkań znajomych czy przyjaciół i obserwujemy, że są fotele czy kanapy, na których nikt nie siada, miejsca przy stole, których nikt nie zajmuje. Są również takie domy, przebywając w których czujemy się wyśmienicie, przyjemnie, a czas płynie w radosnej atmosferze niepostrzeżenie. W innych natomiast czujemy niepokój, napięcie i chcielibyśmy je szybko opuścić, czując narastające zmęczenie. W pracy obserwujemy, że są miejsca, gdzie bardzo szybko osoby tam siedzące są zwalniane, nielubiane, a może często chorują, mimo swoich zdolności i kwalifikacji są niedoceniane, a inne nie mając tych umiejętności płyną zawsze z falą. Może to zwykły zbieg okoliczności, ale w duchu zastanówmy się więc, czy przypadkiem nie istnieje jakiś głęboki nienamacalny związek pomiędzy przestrzenią, w której mieszkamy, pracujemy, a nami samymi.
    Proszę, przypomnij sobie, drogi Czytelniku, uczucia, które towarzyszą miejscom, przedmiotom, obrazom, z których płyną dobre wibracje, napełniają nas pozytywną i radosną energią. Inne natomiast nas przygnębiają. Nie ulega więc wątpliwości, że przedmioty i miejsca są naładowane energią iw zależności od niej wywołują różne reakcje fizyczne i emocjonalne u istot żywych. Pomyśl przez krótką chwilę o swoim domu, a jeśli czytasz tę książkę u siebie - rozejrzyj się wokół. Jak byś opisał to, co cię otacza? Czy jest elegancko, przytulnie, a może panuje chaos, tak naprawdę, trudny do opisania? Niezależnie od tego, co pomyślisz, uświadom sobie, że to, co widzisz, jest odbiciem Twojego wnętrza. Dom ma na nas wpływ, od najmniejszej ozdóbki po ogólny projekt. Większość osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z ogromnego wpływu, jaki wywierają na nas nasze domy, miejsca pracy, że w dużym stopniu mogą przyspieszyć lub zahamować nasz rozwój.
   Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe rozważania, możemy zanurzyć się w fantastyczny świat feng shui. Jest to ogromna, niezwykle bogata wiedza. Opanowanie chociaż jednej z dziedzin to niezwylde trudna sztuka, zajmująca wiele lat nauki i praktyki. Istnieją jednak pewne podstawowe zasady, których nauczyć się można względnie łatwo i to jest po części celem tej książki. Moim zamierzeniem było napisanie czegoś praktycznego, gdzie rady i proste wyjaśnienia na temat zastosowania feng shui pozwolą samodzielnie zharmonizować własną przestrzeń. Książka ta pozwoli Ci, drogi Czytelniku, świadomie urządzić miejsca, w których żyjesz. Wyczuli też uwagę na otaczającą przestrzeń. To ona bowiem tak naprawdę przemawia do nas za pośrednictwem materiałów, kształtów geometrycznych, kolorów, obrazów, istot żywych.
   Nie każdy marzy przecież o ogromnej sławie czy sukcesie finansowym. Każdy jednak chciałby żyć w spokoju i szczęściu, w zgodzie z najbliższymi, bez obawy o jutro i w dobrym zdrowiu. Feng shui może pomóc w odnalezieniu szczęścia w codziennym życiu. Wierzę, że lektura książki pomoże uzyskać to, czego wszyscy poszukujemy - dobrego samopoczucia i satysfakcji z życia. Jeżeli zostaniesz zachęcony do zinterpretowania swojej przestrzeni życiowej i dokonania zmian poprawiających Twój dom i Twoje życie, to cel, w jakim została napisana ta książka, zostanie osiągnięty.

Marzena Gęsiarz
EKSPERT FENG SHUI

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marzena Gęsiarz

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  144x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-278-6

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...