Jak żyć z rakiem i go pokonać
KOD: 978-83-7229-328-2
Autor: O. Carl Simonton, Brenda Hampton, Reid Henson
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Feeria

Wprowadzenie do książki

Jak żyć z rakiem i go pokonać

   Książka Jak żyć z rakiem i go pokonać jest dla nas zaproszeniem do rozpoczęcia podróży, u kresu której czeka zdrowie. Proszę, abyście wzięli pod uwagę, że możecie wyruszyć w nią dopiero teraz, w sytuacji niepożądanego życiowego doświadczenia, jakie was dotknęło. Wiem, że dla wielu podróż ta rozpoczyna się wraz z rozpoznaniem u nich raka lub innej groźnej dla życia choroby.
    Z jednej strony jest to sytuacja wyjątkowo trudna, aby cokolwiek rozpoczynać, z drugiej jednak, tkwi w niej ogromna silą, ponieważ macie teraz nieodparty powód, aby zdobywać wiedzę o wszystkim, co może być wam przydatne, i zmienić przebieg nie tylko samej choroby, ale i życia. I chociaż droga, jaką macie przed sobą, będzie trudna, pragnę zapewnić, że może ona być także radosną podróżą i wszechstronnym rozwojem. Czeka cię na niej praca i odpowiedzialność, ale nade wszystko odkrycie, co powoduje twoim życiem i co w nim cię cieszy, a także jak użyć tej wiedzy, aby uzyskać harmonię z otaczającym cię światem i wrócić do zdrowia.
    W 1978 roku, pisząc „Triumf życia" („Getting Weil Again"), byłem pewien, że techniki, którymi się posługiwałem, są rzeczywiście skuteczne. Od tamtego czasu jednak nauki medyczne przyniosły odpowiedź na wiele pytań. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wciąż udoskonalałem i rozwijałem moje metody, dochodząc do wniosku, że najskuteczniejszym sposobem podejścia do choroby nowotworowej jest ten, który angażuje procesy cielesne, umysłowe i duchowe, aby systematycznie rozpoznawać okoliczności choroby i wywoływać zmiany, które prowadzą do wyzdrowienia.
    W czasie, który minął od napisania pierwszej książki, wiele się nauczyłem i poznałem niezwykłych pacjentów. Pragnę przedstawić wam jednego z nich, Reida Hensona. Będziemy towarzyszyli Reidowi w podróży od postawienia diagnozy-wyroku aż do wyzdrowienia. Pozwoli nam to dogłębnie przyjrzeć się jednej osobie i ocenić, jak oddziaływała na nią nasza metoda leczenia. Oprócz tego możecie skorzystać z jego twórczego podejścia do programu leczenia jako zachęty do pracy nad sobą.
   Ponadto przekażę wam do wyboru inne metody i techniki, a także zademonstruję, jak samodzielnie ułożyć najwłaściwszy w waszej sytuacji program leczenia.
   Nad cielesno-umysłowo-duchowym podejściem do raka pracuję od 1971 roku. Leczyłem tysiące pacjentów. Ich udziałem jest stosunkowo wysoki procent uzdrowień, nawet jeśli zapadli na tzw. „śmiertelną" chorobę. Wiem, że każdy z moich pacjentów boryka się w życiu z własnymi problemami, ale wiem również, że sama postawa wobec tego, co niesie ze sobą życie, ma niebagatelny wpływ na proces powrotu do zdrowia.
    Postępując zgodnie z zaleceniami książki Jak żyć z rakiem i go pokonać, bierzecie udział w programie Simontonowskiego Ośrodka Leczenia Raka, a co za tym idzie - korzystacie ze sposobności, aby polepszyć własne zdrowie. Jeśli posłużycie się książką Jak żyć z rakiem i go pokonać zgodnie z zaleceniami, najprawdopodobniej przez co najmniej rok codziennie zrobicie coś pozytywnego dla swojego zdrowia. A ci z was, którzy z powodu choroby mogą poczuć się osamotnieni w pracy lub opuszczeni przez innych, odnajdą, jak sądzę, spokój i siłę, czytając przeznaczony dla was cykl listów Reida Hensona. On także tego doświadczył, wie, co to znaczy przez wiele lat zmagać się z rakiem, i wie również, co znaczy powrót do zdrowia.
   Mam nadzieję, że będziecie myśleć o nas - lekarzu i pacjencie - jak o zespole, który niesie wam pomoc z miłością, zrozumieniem i wielkim pragnieniem, abyście wyzdrowieli.

O. Carl Simonton

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  O. Carl Simonton, Brenda Hampton, Reid Henson

 • Tytuł oryginału: 

  The Healing Journey

 • Liczba stron: 

  214

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7229-328-2

 • Tłumacz: 

  Jerzy Morka

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...