KOD: 978-83-7856-574-1
Autor: Grażyna Świetlicka-Stopyra
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Poligraf

Wprowadzenie do książki

Jak żyć z rakiem długo i szczęśliwie

  Witam wszystkich, którzy sięgnęli po tę książkę. Nie jest to przypadek, bo nic w życiu nie dzieje się przypadkiem.
  Chcę przekazać swoje doświadczenia z okresu mojej walki z rakiem, a jest on 25-letni, więc tych doświadczeń trochę się uzbierało i trwają nadal. Chciałabym, aby każdy z Was znalazł tu choć trochę dla siebie i żeby to, co ja robiłam i robię w tym długim czasie, wam też pomogło fizycznie i psychicznie.
  Każdy z Was ma intuicję i trzeba jej słuchać, każdy z Was może rozmawiać z samym sobą i wydawać polecenia swojemu centrum dowodzenia, jakim jest nasz MOZG.
    Mówię tu o pozytywnym myśleniu. Traktujcie swojego raka jak każdą inną chorobę. Nic wpadajcie w panikę, nie bójcie się go. Trzeba go po prostu leczyć i żyć z nim. Słuchajcie lekarzy, ale też z nimi rozmawiajcie o swoich obawach, o metodach leczenia, które według Was i waszej intuicji byłyby dobre dla Was. TO JEST WASZE ŻYCIE. Nie bójcie się dyskutować z lekarzami - Oni są też tylko ludźmi. Jeżeli    Wasz lekarz jest niemiły, nie chce rozmawiać - możecie wybrać innego onkologa, bo macie do tego prawo. Pamiętajcie, to jest Wasze życie! Czasami warto odmawiać modlitwę - Ojcze nasz - gdy nam jest bardzo ciężko i mamy trudny czas. Może ją odmawiać osoba zarówno wierząca, jak i niewierząca. Jej melodia wycisza organizm, dodaje siły, gdy jest nam źle. Czy wiecie, że jej melodia jest taka sama we wszystkich językach świata? Niesamowite!!! Bardzo mi pomogła w całym moim procesie leczenia.
   Przez cały ten czas szukałam nowości w medycynie konwencjonalnej i niekonwencjonalnej dotyczących leczenia nowotworów. Słuchając mojej intuicji, analizując moje wyniki krwi, rozmawiając z lekarzem - wybierałam to, co dla mnie byłoby najlepsze. Gdy zaczynałam tę symbiozę z rakiem 25 lat temu, nie było Internetu. Czytałam więc dużo książek na ten temat (choć za wiele ich nie było). Teraz od kilku lat zaglądam do Internetu, weryfikuję informacje na temat leczenia raka metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Życzę powodzenia w walce z rakiem, a może powinnam napisać: życzę długiego życia w symbiozie z rakiem. Symbioza to znaczy wspólne życie dwóch organizmów, w którym obie strony odnoszą korzyści. Rak uczy pokory, pozwala cieszyć się drobnostkami, doceniać to, co mamy, a czego do tej pory nie zauważaliśmy.

Zaczynamy żyć wolniej. Do dzieła!!!

   Czy wiecie, że w świecie jest około 200-300 metod leczenia raka metodami niekonwencjonalnymi? Czy wiecie, że są już ośrodki, szpitale, kliniki na całym świecie, gdzie medycyna konwencjonalna współpracuje z medycyną niekonwencjonalną, na przykład w Anglii, Niemczech, USA. Moja starsza córka pracuje właśnie w takim szpitalu w USA. Przy wsparciu rodziny, pozytywnym myśleniu, zastosowaniu medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej może sprawić cuda. Walczcie o swoje życie!

Gdy człowiek czegoś bardzo pragnie, to się spełnia.

Uwierzcie w to! Powodzenia!!!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Grażyna Świetlicka-Stopyra

 • Liczba stron: 

  354

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7856-574-1

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy