Kryształowe Czaszki
Wczytuję dane...
KOD: 83-7377-144-1
Autor: Joshua Shapiro
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kryształowe czaszki

   W uzdrowicielskich sesjach Shapiro kluczową rolę odgrywają zagadkowe czaszki z kryształu. Literatura zawiera wiele doniesień o tym, jak kryształy kwarcu wpływają na ludzi, ale kryształowe czaszki najwyraźniej wnoszą jakiś dodatek do działania kwarcu. Czaszki mają szczególny kształt, który z jednej strony przeraża ludzi, z drugiej jednak strony wydaje się odgrywać bardzo ważną rolę w tym, czym kryształowe czaszki w istocie są. Joshua i Desy zawarli w tej książce masę szczegółów na ten temat. Pomówmy jednak przez chwilę o kryształowych czaszkach już tutaj. Antyczne kryształowe czaszki znajdowano od połowy XIX do połowy XX wieku i z pewnością zaliczają się one do najbardziej niezwykłych i zdumiewających znalezisk archeologicznych odkrytych do dzisiejszego dnia. Żadna naukowa instytucja nie była w stanie w pełni objaśnić technologii użytej do wyprodukowania tych czaszek przez tak zwane antyczne kultury, z których one pochodzą, ani celu ich wytworzenia. W swej książce Joshua zabiera nas w ekscytującą podróż po meandrach dziejów kryształowych czaszek, nie tylko dotyczących przeszłości ale i... przyszłości.
   Jak sądzę, najważniejszym dla niego czynnikiem jest, w jaki sposób ludzkość skorzysta na ich istnieniu? Czy jesteśmy w stanie spostrzec to, co one nam oferują? Joshua poprowadzi nas krok po kroku przez tajemniczy świat kryształowych czaszek, a na końcu przedstawi swoje teorie będące odpowiedzią na te pytania. Współcześnie rzeźbi się wiele nowych kryształowych czaszek (zwanych właśnie współczesnymi). Czy te czaszki mogą być tak samo ważne dla ludzkości jak antyczne? Joshua Shapiro przekaże nam na ten temat wiele interesujących i fascynujących szczegółów.
   Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o doznaniach z kryształowymi czaszkami ludzi z całego świata, Joshua Shapiro przedstawi Ci takie osoby w tej książce. Chciałbym Cię przestrzec, Drogi Czytelniku, że możesz mieć jednak trudności w uwierzeniu w ich opowieści, choć wszystkie one są prawdziwe. Czy kryształowe czaszki będą stanowić klucz do bardziej dostatniego i pokojowego życia? Odpowiedź na to pytanie także napotkasz w tej książce.
    W tej książce zapoznasz się z podstawami uzdrawiania, które prowadzi Joshua z Desy przy pomocy kryształowych czaszek. Dowiesz się, dlaczego poświęcili oni swoje życie, by kryształowe czaszki udostępnić ludziom na całym świecie i dlaczego wierzą oni, że ci szczególni kryształowi przyjaciele stanowią najpotężniejsze narzędzie uzdrawiania globalnego i indywidualnego. Jest to fascynująca historia i zapraszam wszystkich do korzystania z zawartej w niej wiedzy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joshua Shapiro, Desy Shapiro

 • Tytuł oryginału: 

  Journeys of the Crystal Skull Explorers

 • Liczba stron: 

  317

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-7377-144-1

 • Tłumacz: 

  Alina Patkowska

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...