Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85386-00-1
Autor: Alexander Lowen
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788385386001
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Czarna Owca

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Miłość seks i serce
Księgarnia Łódź
1x Duchowość ciała
Księgarnia Łódź
1x Radość Naucz się wyzwalać energię stłumionych uczuć
Księgarnia Łódź
1x Przyjemność Kreatywne podejście do życia
Księgarnia Łódź
1x Depresja i ciało
Księgarnia Łódź
1x Głos ciała. Rola ciała w psychoterapii
Księgarnia Łódź
1x Narcyzm Zaprzeczenie prawdziwemu JA

Pakiet 7 książek Alexandra Lowena:

Duchowość ciała

Współczesna medycyna pozostaje bezradna wobec pierwotnych przyczyn wielu schorzeń, bezskutecznie poszukując ich źródła. Tymczasem podstawowe funkcje organizmu, takie jak oddychanie, poruszanie się, odżywianie czy seksualność, związane są z naszą duchowością o wiele bardziej niż sądzimy. Niewidoczny duch i obserwowalna cielesna materia łączą się w pojęciu danej nam z góry łaski, którą można określić "boskim duchem" działającym w ciele człowieka. Tak więc istnienie ludzkie to stan pewnej świętości, kompletności, jedności ziemskiego życia z tym, co boskie.

Depresja i ciało

Wychodząc ze swoich rozległych doświadczeń z pacjentami cierpiącymi na depresję, proponuje serię prostych, a mimo to skutecznych ćwiczeń, które pomogą nam rozbudzić drzemiące w nas siły, pozwolą na pełne wyrażenie swej miłości i wyjątkowości, przywrócą nam duchowość i wiarę.

Głos ciała Rola ciała w psychoterapii

W dziesięciu rozdziałach autor przedstawia bioenergetyczne podejście do różnorodnych zagadnień, takich jak współzależność schorzeń fizycznych i psychicznych, teoria przyjemności oparta na naturalnych rytmach ciała, wpływ autoekspresji na zdrowie psychiczne, deformacje myślenia pod wpływem emocji jako mechanizm obronny, ewolucyjne spojrzenie na ludzką seksualność.

Miłość, seks i serce

To nowatorska książka. Dzięki właściwie dobranym historiom pacjentów oraz odkrywczym diagramom Miłość, seks i serce ukazuje, jak możemy ochronić nasze serca i jednocześnie osiągnąć satysfakcję w życiu pełnym miłości i spokoju.

Narcyzm Zaprzeczenie prawdziwemu JA

Czy jesteś narcyzem? A może znasz kogoś, kto nim jest? Wbrew obiegowemu przekonaniu narcyz nie kocha ani siebie, ani nikogo innego. To człowiek, który nie potrafi zaakceptować swojego prawdziwego Ja i w jego miejsce tworzy trwałą maskę, mającą skrywać niezdolność do doznawania uczuć.

Przyjemność Kreatywne podejście do życia

W tej książce pokazuję, w jaki sposób doznawanie przyjemności lub cierpienia determinuje nasze emocje, myśli i zachowania. Omawiam psychologię i biologię przyjemności, badam jej źródła w naszym ciele, w przyrodzie i w całym wszechświecie. Odwołując się do analizy bioenergetycznej i stosując postulowane przez nią ćwiczenia redukujące napięcie, możemy odzyskać naszą cielesną zdolność do doznawania radości i nasze możliwości twórcze".

Radość Naucz się wyzwalać energię stłumionych uczuć

Dzięki przeszło czterem dekadom własnej praktyki klinicznej, Lowen pokazuje nam, jak bolesne emocjonalne doświadczenia - wykorzystywanie seksualne, lęk przed śmiercią, złość czy złamane serce, którego doświadcza każdy człowiek w życiu - manifestują się w ciele. Uczy, w jaki sposób słuchać i odpowiadać na te unikalne sygnały w ciele, które są wewnętrznym krzykiem o wolność.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Alexander Lowen

 • Liczba stron: 

  338, 296, 400, 312, 240, 264, 280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2018-2021

Szablony produktu

 • Autor: 

  Alexander Lowen

 • Forma: 

  145x205

 • Rok wydania: 

  2018-2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...