Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65706-08-9
Autor: Günter Harnisch
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Moringa Uzdrawiająca moc cudownego drzewa

   Czy istnieje roślina lecznicza, która zwalcza niemal wszystkie dolegliwości fizyczne? Wszystko przemawia za tym, że tak. Nazywa się moringa. Bogate w białko „cudowne drzewo” z Himalajów skrywa niewiarygodne ilości witamin i minerałów. Dodatkowo odznacza się niezliczonymi właściwościami wprawiającymi w zdumienie specjalistów na całym świecie. Jeśli zdefiniujemy zdrowie jako idealne samopoczucie, to chyba nic nie pomaga osiągnąć tego stanu skuteczniej niż moringa.
   Cudowne drzewa rosną u podnóża Himalajów w Indiach Północnych i przypominają nam, że zdrowie nie oznacza jedynie braku chorób, lecz także życie pełne radości, siły, przyjemności i energii, pokonywanie codziennych trudów i problemów.
  Uzdrawiająca siła moringi jest znana od stuleci. Badania naukowe potwierdzają korzystne działanie na ludzki organizm zawartych w niej substancji. Osoby spożywające moringę mówią o jej pozytywnym wpływie w przypadku wielu chorób, co wiąże się przede wszystkim z wyraźną poprawą funkcjonowania układu immunologicznego. Cudowne drzewo to także nieoceniona pomoc podczas kuracji odchudzających i odtruwających. Dzięki niemu człowiek staje się po prostu zdrowszy i szczęśliwszy.
   Niniejszą książkę należy traktować jako pomoc w samodzielnym rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Stanowi ona rezultat pracy kierowanego przeze mnie zespołu „Żyć zdrowo”, którego celem jest badanie i sprawdzanie w praktyce dawnych i współczesnych metod medycyny naturalnej. Jak największym rzeszom pacjentów pragniemy umożliwić dostęp do sprawdzonych terapii będących alternatywą dla leczenia farmakologicznego.
   Zespół badawczy „Żyć zdrowo” przeprowadził serię testów z moringą, których wyniki okazały się bardzo pomyślne. Otrzymaliśmy mnóstwo informacji o pozytywnych doświadczeniach ze stosowaniem tej rośliny.
  Poradnik jest skierowany przede wszystkim do osób otwartych na zmiany rozpoczynające się już od wyboru odpowiednich produktów spożywczych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Günter Harnisch

 • Tytuł oryginału: 

  Moringa oleifera. Kompakt-Ratgeber: Die heilsame Kraft des ayurvedischen Wunderbaums

 • Liczba stron: 

  121

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65706-08-9

 • Tłumacz: 

  Edyta Panek

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...