Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-81-5
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365846815
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

5 domowych środków, które zastąpią drogerię. Tanie, ekologiczne środki dla Ciebie i domu

  Poznaj alternatywę dla drogich, toksycznych i często zbędnych artykułów gospodarstwa domowego. Wystarczy, że kupisz sodę oczyszczoną sodę (do prania), ocet, kwas cytrynowy i szare mydło i z łatwością wyszorujesz cały dom, zatroszczysz się o ciało i zdrowie. 300 zastosowań dla domu, ogrodu i ciała.

  Dzięki tej książce poznasz inną drogę. Alternatywą wobec drogich, częściowo toksycznych, a przede wszystkim prawie zawsze niepotrzebnych artykułów gospodarstwa domowego, produktów piorących i czyszczących jest pięć prostych domowych środków. Wystarczy, że kupisz sodę oczyszczoną, sodę (do prania), ocet, kwas cytrynowy i szare mydło, a z łatwością wyszorujesz cały dom, zatroszczysz się o ciało i zdrowie. Są to prozaiczne produkty domowe znane już naszym rodzicom i dziadkom. Razem jednak mogą one tak wiele, że wydaje się dziwne, że prawie się ich już nie spotyka w gospodarstwach domowych. W ich miejsce wprowadzono wszelkie możliwe power-spreje, środki czyszczące z aktywną pianą i specjalne produkty zaradcze dla każdego problemu. Uginają się pod nimi półki supermarketów, a w reklamach wszędzie przywołuje się cudowne efekty najnowszych rozwiązań.

Szczegółowe Informacje

 • Tytuł oryginału: 

  Fünf Hausmittel ersetzen eine Drogerie: Einfach mal selber machen! Mehr als 300 Anwendungen und 33 Rezepte, die Geld sparen und die Umwelt schonen

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-81-5

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...