Wczytuję dane...
KOD: 9788311121270
Autor: Susan Crain Bakos
EAN: 9788311121270
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: bellona

Wprowadzenie do książki

Nowa tantra Prosta i seksowna

   Nie bez powodu seks tantryczny/neotantryczny jest zajęciem tak czasochłonnym.
   Po pierwsze, seks podlega rytualizacji. Na przykład uprawianie miłości za każdym zaczyna się od przygotowania właściwej i bardzo szczegółowej scenerii. "Cosmopoiitan", „Glamour" i inne magazyny kobiece często zamieszczają artykułu zachęcające kobiety do tworzenia romantycznych scenerii. To jest w porządku. - szczerze mówiąc, magazyny robią to lepiej niż podręczniki tantry. Ale za każdym razem? Tobie zostawiam decyzję, ile świec i kadzidełek potrzebujesz, by poczuć się seksowną.
   Po drugie, celem seksu neotantrycznego jest przedłużenie stanu podniecenia stosunku, opóźnienie ejakulacji i ogólnie rzecz biorąc, wydłużenie czasu, jaki kochankowie spędzają w erotycznym połączeniu poza granice, na jakie większość z nas miałaby czas lub ochotę. (I to jest główny powód, dla którego tantra najlepiej przemawia do par w średnim wieku, które nie muszą już zmieniać pieluch, wozić dzieci do szkoły, a przede wszystkim mają własne lokum), Tantra fusion wydłuża seks w sposób o wiele bardziej umiarkowany, co dla większości z nas jest celem bardziej realistycznym.
   Po trzecie, gdy bardziej zagłębisz się w neotantrę, ukończysz więcej kursów, kupisz więcej książek i wydasz więcej pieniędzy - otrzymasz w zamian coraz bardziej ezoteryczne dyskusje z przeróżnymi guru i wyznawcami, którzy tak naprawdę nie mówią nic prawdziwego. Tantra fusion została zaprojektowana dla współczesnych kochanków - singli lub par. ]ej adresatami są ludzie zajęci, prowadzący złożone życie i rzadko mający czas na godzinami trwający seks. Są zainteresowani lepszym, bardziej orgazmicznym seksem i poczuciem intensywniejszego i intymniejszego połączenia z partnerem. Tantra fusion to tantra na ich miarę, szybki kurs jednej z najstarszych filozofii erotycznych z wyraźnym naciskiem na orgazm i seks oralny.

Szczegóły

 • Autor: 

  Susan Crain Bakos

 • Tytuł oryginału: 

  The New Tantra Simple and Sexy: Longer, Better Lovemaking for Everyone

 • Objętość: 

  144

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  180x235

 • ISBN: 

  978-83-1112-127-0

 • Tłumacz: 

  Anna Kaczmarek

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...