Wczytuję dane...
KOD: 978-83-00-00177-4
Autor: Stuart Wilde
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788300001774
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Medium

Pakiet książek

Potęga energii

Pakiet 2 książek Stuart Wilde:

 • Potęga energii wewnętrznej
 • Książka ta to wykład rewelacyjnej współczesnej filozofii życia, wolnej od starych schematów myślenia i skostniałych poglądów na temat człowieka i świata.
  Autor ze swoistym poczuciem humoru omawia w sposób prosty i klarowny swoją koncepcję energii duchowej, która łączy nas z całym wszechistnieniem i daje niewyobrażalna potęgę. Dzięki niej możemy kształtować własną rzeczywistość, tworzyć swoje szczęście i dokonywać w życiu swoistych "cudów".
  Wilde opiera swoje tezy na własnych bogatych doświadczeniach i osiągnięciach, co nadaje jego poglądom większa wagę i wiarygodność. W swojej książce czasami się z nas śmieje, czasem obraża, szokuje i zdumiewa. Wszystko to dlatego, że chce nas obudzić z letargu i zachęcić do kształtowania własnego losu.
 • Energia pieniędzy
 • Pieniądz nie jest niczym innym jak formą myślową i od nas zależy, jaki nadamy jej kształt i znaczenie, a zatem, czy będziemy bogaci, czy nie - taka jest podstawowa teza kolejnej książki Stuarta Wilde'a.
  W świecie fizycznym nie można żyć bez pieniędzy i bez pieniędzy człowiek nie może być wolny. Ale zdobywanie pieniędzy to tylko gra z samym sobą. To, jak gramy, decyduje o jakości naszego życia i określa zakres naszej wolności. Przede wszystkim musimy zmienić naszą świadomość - otaczajmy się bogactwem i luksusem, obracajmy się wśród ludzi bogatych i zacznijmy myśleć jak bogacze, pozbywając się naszych emocjonalnych ograniczeń związanych z pieniędzmi. Obudźmy w sobie świadomość dostatku, poczucie własnej wartości i akceptacji siebie, a potem zgodnie z tym nowym sposobem myślenia zacznijmy działać - zawsze postrzegając pieniądze jako energię, a nie symbol przetrwania.
  Ilustrując swoje tezy sugestywnymi, często zabawnymi przykładami, autor wskazuje nam prostą drogę wiodącą do bogactwa i pełnej wolności finansowej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stuart Wilde

 • Liczba stron: 

  144, 276

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Tłumacz: 

  Wanda Grajkowska

 • Rok wydania: 

  2005

Napisz opinię
2018-01-06 14:15:08 - Maja

Jak ćwiczyć kiedy spodziewamy się dziecka? Jak zmienić nasza dietę na bardziej wartościową? Co odstawić na bok, bo może być szkodliwe dla dziecka? Jest i mała książka kucharska ze zdrowymi posiłkami.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
2018-01-09 16:36:23 - Karolina

Nie spotkałam się jeszcze z książką, która pomogłaby mi określić jaką konstytucję ma malutkie dziecko. „Świadome macierzyństwo z ajurwedą” sprawia, że baczniej obserwujemy nasze dziecko oraz lepiej zaspokajamy jego potrzeby.

Zalety

Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...