Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-3681-5
Autor: Tim Sanders
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Sensus

Autor Tim Sanders w książce Moc pewności siebie omawia siedem reguł opartych na życiu i naukach Billye. Przetestował je, studiując badania nad motywacją i rozmawiając z najlepszymi ekspertami z tej dziedziny. Reguły te zmienią Twoje życie.

Od Autora:

Wiem, co mówię, ponieważ już dwukrotnie zmieniły moje — pierwszy raz, kiedy uruchomiły w moim życiu pozytywne sprzężenie w czasie liceum, a drugi raz, kiedy dodały mi sił, bym zakończył swoje życie za boczną linią, kiedy byłem już po trzydziestce. Wywrą one natychmiastowy wpływ na Twój sposób postrzegania świata, a miarą tego wpływu będzie poprawa Twoich osiągnięć. Będziesz łatwiej zasypiał, będziesz szczęśliwszy i zrobisz więcej dobra na tym świecie, niż zrobiłeś przed nauczeniem się tych reguł. W Twoim życiu zapanuje ostatecznie pozytywny ład, taki jak w przypadku mnie i Erica. Niektóre z omawianych zasad będą zgodne z tym, w co nauczono Cię wierzyć. Inne mogą być odmienne — a nawet trudne do przełknięcia — ale nie będzie to miało żadnego wpływu na ich efektywność.
Każdy z poniższych rozdziałów opisuje regułę, a po niej zestaw działał mających polepszyć Twój światopogląd w dwóch obszarach: w odniesieniu do Twojej sytuacji życiowej i w odniesieniu do osób (wliczając w to również Ciebie), które będą częścią Twojego nowego życia. Nie chcę Cię oszukiwać: nie będzie to łatwe. Reguły te wymagają wiele pracy. Będziesz musiał zainwestować w ich realizację swój czas i energię, a żebyś mógł wytrwać w ich stosowaniu, przyda Ci się również trochę cierpliwości. Ale obiecuję, że jeśli uda Ci się tego dokonać, Twoje życie będzie pełne konsekwentnych osiągnięć i nieustających postępów, a to może jedynie przysporzyć dobra wszystkim bliskim Ci osobom.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tim Sanders

 • Tytuł oryginału: 

  Today We Are Rich: Harnessing the Power of Total Confidence

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  140x208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-3681-5

 • Tłumacz: 

  Wojciech Białas

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...