Pierwszy Rok Dziecka
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7575-862-7
Autor: Silvia Hoffer
EAN: 9788375758627
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: hachette polska

Wprowadzenie do książki

Pierwszy rok dziecka

  Serdeczne gratulacje z okazji narodzin dziecka!
   Znakomicie poradziliście sobie z ciążą i porodem, co jest ogromnym osiągnięciem. Wiele długich miesięcy czekaliście na tę niezwykłą małą istotę, którą wreszcie tulicie w ramionach. Zatrzymajcie się więc na moment i nacieszcie tą niepowtarzalną chwilą. Pozwólcie sobie pomóc, bo musi upłynąć trochę czasu, zanim wzajemnie z dzieckiem do siebie przywykniecie i spokojnie wkroczycie w całkiem nowy etap waszego życia rodzinnego.
   Pierwszy rok dziecka to fascynujący, niezwykły czas. Będziecie mogli cieszyć się z niewielkich i ogromnych postępów, jakie robić będzie wasza pociecha, powoli będziecie budować fundamenty waszej rodziny.
   Pierwszy uśmiech dziecka wyda wam się prawdziwym cudem. Uszczęśliwiać was będzie jego ciche gruchanie i radosny śmiech. Później zafascynuje ciekawość małego człowieka, chcącego dotknąć i zbadać wszystko, co znajdzie się w jego otoczeniu. Gdy dziecko zacznie raczkować, a potem chodzić, przemeblujecie całe mieszkanie, by zapewnić mu swobodę i bezpieczeństwo.
   Daleko idące zmiany, jakie zajdą w waszym życiu wraz z pojawieniem się potomka, codzienne przygody z dzieckiem i jego szybki rozwój z pewnością sprawią, że pojawi się mnóstwo pytań i wątpliwości. Wielu rodziców jeszcze kilka miesięcy po narodzinach dziecka ma poczucie, że brakuje im niezbędnego doświadczenia, ale tak naprawdę każdy z nas może stać się ekspertem, jeśli chodzi o jego maleństwo! Jasne informacje, klarowne rady i praktyczne wskazówki zawarte w moim poradniku pomogą wam w tej trudnej, lecz jakże satysfakcjonującej, drodze. Poszczególne tematy są przedstawiane na dwóch stronicach, dzięki czemu z łatwością można znaleźć odpowiednią sekcję bez konieczności przeszukiwania indeksu. Chciałabym bardzo, żeby ta publikacja stanowiła prawdziwe wsparcie w nowym etapie waszego życia, w jaki wkroczyliście w dniu, w którym zostaliście rodzicami.

Silvia Hófer

Szczegóły

 • Autor: 

  Silvia Hoffer

 • Tytuł oryginału: 

  Quickfinder Babys erstes Jahr

 • Objętość: 

  176

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  210x185

 • ISBN: 

  978-83-7575-862-7

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Iwańska

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy