Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7900-042-5
Autor: Wojciech Filaber
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788379000425
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Psychoskok

Wprowadzenie do książki

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji

     Na przestrzeni wieków, na każdym kontynencie na Ziemi istniały osoby, które poszukiwały prawdy i były w stanie poświęcić niemal całe życie na odnalezienie prawdy i sensu życia poza otaczającym nas systemem. Osoby te zdawały sobie sprawę, że istnieje coś więcej niż to, co można dostrzec gołym okiem. Ta umiejętność wewnętrznej obserwacji umożliwiła im przebudzenie się z iluzji otaczającego ich świata.

 • W jaki sposób odnaleźć prawdę dotyczącą prawdziwej natury własnej egzystencji?
 • Jak zauważyć to czego nie można dostrzec gołym okiem?
 • W jaki sposób rozpoznać otaczającą nas iluzję?

    Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji jest wspaniałą pozycją dla osób szukających dogłębnej wiedzy dotyczącej korzyści, jakie medytacja oferuje i dla tych ,których zwyczajnie interesuje medytacja. Ta książka została napisana dla osób zaglądających na co dzień do własnego wnętrza w celu odnalezienia własnej prawdziwej natury. Otwórz ją, a pochłoniesz się wewnętrzną refleksją.

    Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji przedstawia korzyści, jakie medytacja oferuje oraz sposób, w jaki może pozytywnie wpłynąć na jakość zdrowia umysłowego i ostatecznie poprawę życia. Książka ta przedstawia czym tak naprawdę jest medytacja i stanowi zbiór wieloletnich doświadczeń najsłynniejszych mistrzów medytacji. Z pewnością książka ta będzie dla ciebie źródłem inspiracji.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Wojciech Filaber

 • Liczba stron: 

  142

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7900-042-5

 • Rok wydania: 

  2013

Napisz opinię
2014-01-31 02:08:44 - Ewelina

Książka o medytacja pod tytułem ' Przemień siebie za pomocą medytacji' przedstawia' czym jest medytacja według znanych mistrzów medytacji. Co mi się podobało w tej książce to fakt ze autor poświecił czas aby wyszukać tych wszystkich mistrzów medytacji które w książce opisuje. Jest to godne podziwu - z drugiej strony w czasach internetu wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach. Ogółem książkę ta polecam osobom które nigdy nie miały okazji a chciałyby zapoznać się z mistrzami medytacji takimi jak Allan Watts i kontrowersyjnym OSHO.

Zalety

Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Cena

Wady

Treść
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...