Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63546-26-7
Autor: Maria Goretti
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Martel

Wprowadzenie do książki

Przetwory i nalewki siostry Marii

   Świeżymi owocami i warzywami w naszym klimacie nie możemy cieszyć się przez cały rok. Nie możemy też latem najeść się ich na zapas. Dlatego kiedy zabraknie świeżych owoców i warzyw, warto sięgnąć po te zamknięte w słoikach. Nic tak bowiem nie poprawia samopoczucia w mroźne, zimowe wieczory jak pachnąca truskawkowa konfitura własnej roboty czy aromatyczny malinowy syrop do herbaty.
  Przygotowywanie przetworów wymaga nieco wysiłku, ale efekt i satysfakcja warte są tego trudu. Szczególnie gdy chce się zachować smaki warzyw i owoców, którymi możemy cieszyć się bardzo krótko.
  Przepisy zamieszczone w tej książce są proste : łatwe do wykonania. Jedyne czego wymagają, :o odrobiny cierpliwości i trochę wolnego czasu. Warto go jednak znaleźć.
   W książce znalazły się też przepisy na domowej roboty nalewki i likiery. Większość z nich ma działanie zdrowotne, jak nalewka z czosnku na przeziębienie, miodówka czy pigwówka. Zachęcam zatem do korzystania z podanych prze-r:sów, które były gromadzone latami, z czasem ulepszane i modyfikowane. Warto po nie sięgać.

Szczęść Boże, smacznego! s. Maria Goretti

Szczegóły

 • Autor: 

  Maria Goretti

 • Objętość: 

  300

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-63546-26-7

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...