Rok Z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63534-00-4
Autor: Ewa Chodakowska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: K. E. Liber

Wprowadzenie do książki

Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness

    To wyjątkowy osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej dla wszystkich, którzy chcą, aby dbałość o kondycję stała się ich niewymuszonym stylem życia.
   Ewa Chodakowska proponuje książce Rok z Ewą Chodakowską aktywność fizyczną przez cały rok, kierując, motywując i wskazując jak osiągnąć w tym czasie kompleksową metamorfozę oraz zapewniając praktyczne narzędzia pozwalające na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.
   Książka przeznaczona jest na cykl 12 miesięcznej aktywności, który można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Zawiera pakiety specjalnych zestawów ćwiczeń na każdą partię ciała, tabele planów treningowych i kontroli wyników, motywacje na każdy miesiąc oraz liczne porady treningowo-dietetyczne, miejsca na notatki i dokumentację swojej przemiany. Książka Rok z Ewą Chodakowską uwzględnia dodatki specjalne, zawierające cenne wskazówki dla ćwiczących, osobisty kalendarzyk na lata 2014/15 i opatrzona jest wyjątkowymi zdjęciami autorstwa znanej fotograf polskich i międzynarodowych gwiazd, Marleny Bielińskiej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ewa Chodakowska

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63534-00-4

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...