Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63556-09-9
Autor: Ewa Wojtowicz
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Otwarte

Wprowadzenie do książki

Roślinny Patrol. Sadź, pielęgnuj i patrz, jak rośnie!

Rośliny to nie wiedza tajemna.

  Wystarczy, że się na nie otworzysz i uwrażliwisz. Poszperasz. Poeksperymentujesz. Dzięki mojej książce spojrzysz na nie z innej perspektywy inauczysz się je czytać. Od tej pory opieka nad nimi będzie dla ciebie czymś naturalnym i źródłem przyjemności. A twoje juka i monstera szybko odwdzięczą ci się za troskę.

   Rośliny w moim życiu pojawiły się późno, dopiero parę lat temu. Ale od tego czasu trzymamy się razem. Najpierw kupiłam kilka kwiatów, parę tygodni później trafił do mnie pierwszy roślinny pacjent. Stopniowo pojawiało się ich coraz więcej. W końcu moja nowa pasja ratowania roślin w potrzebie zaowocowała profilem na Facebooku, na którym chwalę się sukcesami. Tak powstał Roślinny Patrol.

   Rośliny doskonalą mnie w wytrwałości i skupieniu. Nagradzają za starania i pokazują, że czasem trzeba odpuścić. Zbieram spostrzeżenia i zachwyty. Ta książka to zapis moich doświadczeń.

   Rośliny dadzą ci więcej, niż możesz się spodziewać. Sadź je, pielęgnuj i patrz, jak rosną!

Ewa Wojtowicz – nauczycielka języka angielskiego w stałym związku z roślinami. Autorka profilów Roślinny Patrol na Facebooku i Instagramie – dla sympatyków domowej uprawy roślin iratowników przesuszonych, przelanych, zainfekowanych i zaniedbanych kwiatów. Wswoim mieszkaniu na krakowskim Kazimierzu prowadzi Klinikę dla Roślin z Trudnych Domów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ewa Wojtowicz

 • Liczba stron: 

  579

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-63556-09-9

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...