Sekret Jezusa
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930027-0-2
Autor: Autori
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Wena

Wprowadzenie do książki

Sekret Jezusa

   Był taki czas, w którym chłopiec zaczął marzyć o nowej Ziemi. To dla nowej Ziemi chłopiec został stworzony i wspomnienie tego faktu burzyło się głęboko wjego wnętrzu.

   Pewnego dnia chłopiec odnalazł w prastarym ogrodzie czysty, biały kwiat, nikomu nieznany. Kwiat został odkryty tylko przez chłopca i tylko do niego należał. Kwiat ten był mu radością; taki tajemniczy, z płatkami jeszcze nie w pełni rozkwitłymi, a już szepczącymi do niego ogromnym pięknem.

   Ujrzawszy świat poza ogrodem, chłopiec szybko zapomniał o swym niezwykłym kwiecie. Zewnętrzny świat zaczął zdawać mu się bardziej kolorowy, zmysłowy i słodszy od magicznego ogrodu i jego kwiatu.

   W końcu chłopiec porzucił ogród, by doświadczyć nieznanego świata. Z początku myślał, że odnalazł wolność i może czynić cokolwiek zechce. Z czasem zrozumiał jednak, że wolność i piękno tego świata były li tylko iluzją.

   Chłopiec zagubił się i nie wiedział, jak odnaleźć ścieżkę, wiodącą z powrotem do jego prastarego ogrodu. Czasami śnił przepiękne sny i opowiadał ludziom historie o ogrodzie.

   Wciąż pamięta swój ogród i tęskni za czarodziejskim kwiatem. Teraz jednak serce chłopca ogarnięte jest strachem, ponieważ wie, iż nawet jeśli odnajdzie zagubioną drogę, będzie musiał pokonać smoka, który broni wejścia do ogrodu Boga, tak lekkomyślnie opuszczonego przez chłopca.

   W swoim sercu wie, że kwiat posiada magiczną moc, moc która przyćmiewa cały nieznany świat na zewnątrz ogrodu.

   Teraz chłopiec trwa pomiędzy niebem a ziemią, niebiański zapach budzi jego ducha wjasne, niebieskie dni; zaprasza go usilnie do piękna złotego światła, które nań czeka. Czasami może nawet go dotknąć, a kiedy indziej to ziemia wysyła ku niemu dźwięki już nie tak łagodne - ciężki hałas życia pozbawionego czarodziejskiego kwiatu.

   Oto jak spacer ku ogrodowi/niebu trwa, tyle tylko zmieniło się dla chłopca, że ujrzał już ścieżkę, wydeptaną uprzednio przez mistrza Jezusa.

   Głęboko w swoim sercu wie, że to właśnie jest ścieżka do magicznego kwiatu, która była tam cały czas, a jej piękno każdy może ujrzeć; każdy może na nią wstąpić i doświadczyć jej - ścieżka jest otwarta dla wszystkich, jest tam i dla Ciebie.....

Niechaj Tak Będzie.

Autori

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Autori

 • Tytuł oryginału: 

  One More Day

 • Liczba stron: 

  150

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930027-0-2

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Witalewski

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...