Wczytuję dane...
KOD: 978-83-751-5275-3
Autor: Bożena Społowicz
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Otwarte

Wprowadzenie do książki

Skin Coach Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry

Czy wiesz, że aby mieć piękną i zdrową skórę, powinnaś jeść ciepłe śniadania? „Jak to? Przecież o skórę dbają kosmetyki”, pomyślisz. A jednak!

   Skin coaching radykalnie zmieni Twoje myślenie o własnej skórze. Napisałam tę książkę, bo zauważyłam, że zbyt wiele kobiet pogodziło się z faktem, że ich cera jest i pozostanie niedoskonała. Nie musi tak być!
Pomogę Ci zadbać nie tylko o Twoją skórę, ale także o zdrowie i samopoczucie. Nauczę Cię, jak odpowiednio pielęgnować cerę i nie wydać fortuny. Powiem, co jeść, by spowolnić starzenie skóry. Doradzę, jak zredukować zawartość kosmetyczki nawet o 90%, i sprawię, że bez makijażu będziesz wyglądać pięknie.

Bożena Społowicz
skin coach

  Bożena Społowicz to pierwsza – i do tej pory jedyna – skin coach w Polsce. Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w pielęgnacji cery łączy ze specjalistyczną wiedzą z zakresu kosmetologii, chemii i technologii kosmetyków, a także dietetyki i przyjmowania suplementów. Prowadzi liczne warsztaty, między innymi z komponowania spersonalizowanych kosmetyków. Właścicielka SPA prowadzonego w duchu slow beauty.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bożena Społowicz

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  181x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-751-5275-3

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...