Świat Nieograniczonych Możliwości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-00-8
Autor: Mike Dooley
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Świat Nieograniczonych Możliwości

   Jesteś jednym z pierwszych Poszukiwaczy Przygód - nieznającym granic, nieustraszonym i boskim - a nie tylko pospolitą istotą ludzką. Jesteś poszukiwaczem przygód, któremu po prostu zdarzyło się być człowiekiem.
   Niestety, większość naszych pobratymców nadal jest zagubiona w przestrzeni, a praktycznie wszystko w naszym społeczeństwie mówi nam, przypomina i utwierdza nas w tym, że jesteśmy ograniczonymi, starzejącymi się stworzeniami, które żyją na granicy fatum i szczęścia w surowym, nieznającym przebaczenia świecie. Prawda jednakże jest taka (i to stwierdzenie zapewne odezwie się echem w najdalszych zakamarkach Twojej świadomości), że jesteśmy nieskończonymi, potężnymi i kochającymi zabawę gladiatorami Wszechświata, a przed nami rozpościera się wieczność, którą moc naszych myśli pomaga kształtować.
   Sami tworzymy własne rzeczywistości, własny los i własne szczęście. Aż tak potężni jesteśmy i aż tak potężny jesteś Ty. I aby zrównoważyć wszystkie przeczące temu opinie mediów i większości ludzi, musisz słyszeć tego rodzaju przekaz równie często, jak słyszysz wszystkie pozostałe.
   Ta książka powstała, by nieść taki przekaz. Jest to książka o naturze rzeczywistości - rzeczywistości, która jest prosta, uporządkowana i przede wszystkim możliwa do poznania. Moim celem jest wyjaśnić na jej kartach, gdzie dokładnie znajduje się Twoje miejsce w tej rzeczywistości, a następnie przypomnieć Ci, jak wielką moc posiadasz i na jak wiele zasługujesz, abyś mógł zacząć oddychać pełną piersią w tej oazie pośród gwiazd - jak przystało na tytana, którym jesteś. W rzeczy samej, otrzymałeś właśnie dar, który pozwoli Ci spełnić    Twoje marzenia.
   To nie krwi, potu i łez potrzeba, by wywołać prawdziwą zmianę. Zamiast tego wystarczą Twoja wyobraźnia, przekonania i oczekiwania, które skłaniają Cię do działania, oraz warunki i „zbiegi okoliczności", które sprawiają, że uzewnętrznienie (inaczej manifestacja - przyp. tłum.) marzeń staje się nieuniknione. Nie są to bynajmniej pobożne życzenia. Tak od zawsze działo się w gąszczu czasu i przestrzeni - urojonym wymiarze, który jest jednocześnie naszym laboratorium i placem zabaw. Tu nasze myśli się urzeczywistniają, słowo staje się magiczną różdżką, a my możemy dowiedzieć się o swojej boskości, będąc świadkami codziennych cudów, których dokonujemy, bez wysiłku przekształcając ducha w wydarzenia, a przy tym podtrzymując istnienie współdzielonego przez nas materialnego świata. Niekoniecznie potrzebujesz lepszego wykształcenia, szerszych koneksji czy częstszych hitów szczęścia. Musisz po prostu zrozumieć zasady i pojęcia, które każdy prorok i mistyk wykłada od początku czasu - zasady, których nic nie łączy z religią, a które wszystko łączy z prawdą o tym, kim naprawdę jesteśmy, dlaczego się tu znaleźliśmy i o magii, jaką dysponujemy.
    Twoje marzenia nie są Twoimi z przypadku. Towarzyszą Ci z wielu powodów, z których bynajmniej nie najmniejszym jest konieczność ich spełnienia. Przeznaczeniem Twoich marzeń jest spełnienie - pod warunkiem że zrobisz, co do Ciebie należy. Może się to wydawać nie do zrealizowania, kiedy nie pojmujesz do końca swojej roli czy procesu, który sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością - zwłaszcza gdy cały świat chce, abyś uwierzył, że droga do sukcesu wybrukowana jest poświęceniem i cierpieniem. Jednakże osiągając głębsze zrozumienie, przekonasz się, że nie ma nic prostszego niż zasady, według których naprawdę toczy się życie.
   Nie istnieje nic, czego nie mógłbyś zrobić, nic, czego nie mógłbyś mieć ani nikt, kim nie mógłbyś być.
   Masz przewodnika i moc, a Wszechświat tak naprawdę snuje plany w Twoim imieniu.
   Książka Świat Nieograniczonych Możliwości omawia zasady i koncepcje, które mogą dodać Ci skrzydeł. Bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, zasady te już teraz są obecne w Twoim życiu i niezwykle łatwo je wykorzystać. Dzięki ich rozpoznaniu, zrozumieniu i opanowaniu otworzy się przed Tobą moc, która jest w stanie zmieniać życzenia w rzeczywistość. Pomyśl o dzisiejszych tak zwanych ludziach sukcesu. Czy są mądrzejsi od Ciebie? Czy zasługują na więcej? Czy bardziej się starali? Nie. Czy to za sprawą inteligencji, czy też naiwności (z reguły właśnie tej drugiej, ale nie robi to najmniejszej różnicy) żyją oni w zgodzie z pewnymi życiowymi zasadami, które sprawiają, że Wszechświat zaczyna im służyć. Dobra wiadomość jest taka, że ci ludzie są dowodem na to, że każdy może tego dokonać. Zrozumiawszy to, zdobędziesz przewagę: będziesz rozumiał swoje sukcesy, a tym samym nie będziesz musiał żyć w strachu, że ktoś kiedyś Ci je odbierze.
   Moją misją jest pomóc Ci zajrzeć w głąb siebie, pomóc Ci odkryć, jak nieograniczone są Twoje możliwości, pomóc Ci odnaleźć klucze do Królestwa. To, co postanowisz później z tymi kluczami zrobić, będzie już zależało wyłącznie od Ciebie.
   Na kolejnych kartach staram się wydobyć na wierzch Twoje dawno zarzucone wspomnienia, które domagają się zainteresowania, starannego przemyślenia i ponownego odkrycia. Jest takie stare porzekadło, że lepiej dać komuś wędkę niż rybę i w tej książce zamierzam właśnie nie tyle Cię nauczyć, co przypomnieć Ci o Twojej boskiej naturze i nieograniczonych możliwościach, abyś mógł samodzielnie osiągnąć szczęście i spełnienie.
   Gdyby ktoś zdradził Ci prawdę o życiu, rzeczywistości i mocy, którą masz, czy uznałbyś to za prawdę? Gdyby ktoś zaoferował Ci klucz do królestwa Twoich najśmielszych marzeń, przyjąłbyś go? Myślę, że tak.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mike Dooley

 • Tytuł oryginału: 

  Infinite Possibilities: The Art of Living Your Dreams

 • Liczba stron: 

  284

 • Wymiary: 

  165x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-00-8

 • Tłumacz: 

  Cezary Welsyng

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...