Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67327-05-3
Autor: Nathaniel Branden
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: Feeria

  Nie zawsze jest łatwo żyć świadomie. Ale - patrząc z perspektywy całego życia - rozwiązanie alternatywne jest o wiele bardziej koszmarne.
  Nathaniel Branden, autor bestsellera 6 filarów poczucia własnej wartości, wybitny autorytet w zakresie psychologii poczucia własnej wartości, ukazuje nam świat, w którym umysł człowieka funkcjonuje w taki sposób, jakiego wymaga od nas prowadzenie wartościowego, celowego życia. Niewiele książek wyjaśnia równie klarownie, w czym przejawia się wysoki stopień świadomości w takich sferach życia jak:

- praca - co to znaczy pracować świadomie?
- romantyczna miłość - co to oznacza kochać świadomie?
- wychowanie dzieci - jak postępują świadomi rodzice?
- dążenie do osobistego rozwoju - w jaki sposób możemy świadomie uczestniczyć w procesie własnej ewolucji?

   Im bardziej świadomi jesteśmy w dowolnej sytuacji, tym więcej zauważamy w niej możliwości, tym więcej otwiera się przed nami opcji, a tym samym stajemy się silniejsi i czerpiemy więcej satysfakcji z życia. Życie świadome oznacza staranie, by dostrzegać jak najwięcej czynników i okoliczności, które wpływają na nasze działania, cele, wartości i zamierzenia - a następnie by postępować w zgodzie z tym, co sobie uświadomimy, świadome życie nie jest obowiązkiem, jaki mamy w stosunku do innych ludzi, mimo że faktycznie będą oni często korzystać z tego, iż działamy na wyższym poziomie świadomości i wrażliwości. świadome życie jest odpowiedzialnością, jaką mamy w stosunku do siebie samych. Jest aktem miłości do własnego pozytywnego potencjału. Jest aktem zaangażowania się w przekonanie o wartości człowieka, którego nosimy w sobie, i o wartości własnego życia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nathaniel Branden

 • Liczba stron: 

  326

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-67327-05-3

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...