Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64647-70-3
Autor: Shaunti Feldhahn
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Tylko dla mężczyzn

   Trzymasz w ręku drugie wydanie tej książki, które powstało ze względu na zapotrzebowanie na dalsze badania.
   Zarówno Tylko dla kobiet,jak i Tylko dla mężczyzn wzbudziły ogromną falę nadziei i otuchy u takich zwykłych ludzi jak ja czy Shaunti, i sprzedały się w dwóch milionach egzemplarzy w dwudziestu dwóch wersjach językowych na całym świecie. Przy okazji prowadzonych przez nas konferencji na temat małżeństwa zarówno kobiety, jak i mężczyźni zasypywali nas e-mailami i uwagami w rodzaju: „To uratowało moje małżeństwo” czy „Po wspólnie spędzonych dziesięciu latach nareszcie wiem, jak uszczęśliwić żonę”, a nawet: „Jeff, jestem twoim dłużnikiem”.
    Ponieważ jednak nieustannie dowiadywaliśmy się nowych rzeczy, chcieliśmy, by i nasza książka była aktualna. W tym nowym wydaniu podzieliliśmy się kilkoma nowymi, fascynującymi odkryciami, dotyczącymi między innymi tego, dlaczego kobiety czasami myślą tak, j ak myślą. Dodaliśmy też nowy rozdział - Racjonalne powody jej „nieracjonalnych” zachowań - łamiemy w nim szyfr tych nieprzewidywalnych reakcji, które ona uważa za... hmm, normalne.
   Gdy zobaczyłem, jak wielki wpływ wywarły nasze badania, zdałem sobie sprawę, że naprawdę odkryliśmy coś, co może zmienić ludzkie życie. Zaskakujące prawdy, które zwyczajni mężczyźni tacy jakja potrzebuj ą usłyszeć od innego przeciętnego faceta i dzięki którym mogą nabrać otuchy - bo skoro ja potrafiłem przyswoić tę wiedzę i zastosować ją w praktyce, to znaczy, że im też się uda.

Siedem nowych wiadomości

   Wróćmy więc do grząskiego terenu - myślimy, że on istnieje, ale to nie jest prawda. Najważniejszym narzędziem pomocnym w „oczyszczeniu” twojego pojęcia o naturze ukochanej kobiety jest uświadomienie sobie, że niektóre z podstawowych pielęgnowanych przez ciebie założeń są tak naprawdę uproszczeniami albo wręcz zwykłym fałszem. Mówiąc o „uproszczeniach”, mam na myśli skłonność mężczyzn do zadowalania się częściowym lub powierzchownym rozumieniem żony czy dziewczyny. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdyż większość facetów nie ma pojęcia, jak sprawić, by ich ograniczone rozeznanie przyniosło skutek w życiowej praktyce.
    Na przykład większość mężczyzn słyszała, że kobiety potrzebują poczucia bezpieczeństwa. W porządku. Ale co to tak naprawdę oznacza? Comiesięczną wypłatę przynoszoną do domu? Duży dom? W setkach rozmów z kobietami ku swemu zaskoczeniu słyszałem, że chociaż finansowe bezpieczeństwo jest miłe, nie jest nawet w przybliżeniu tak ważne jak poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Czyli poczucie bliskości i pewności, że zawsze będziesz przy niej, niezależnie od wszystkiego. Możesz w to uwierzyć lub nie, ale zapewnienie bezpieczeństwa emocjonalnego okaże się o wiele łatwiejsze niż zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, o które starasz się jak szalony.
    Tylko dla mężczyzn to książka, która pomoże ci przejść od powierzchownego pojęcia o kobietach do istotnego rozpoznania, jakie te informacje mają znaczenie w codziennym życiu z kobietą. Kiedy zaczniesz stosować w praktyce zawarte tu wiadomości, będziesz zdumiony różnicą, którą odczujecie obydwoje, ponieważ - i teraz trzymaj się mocno - zdasz sobie sprawę, że możesz zrozumieć i uszczęśliwić swoją żonę.

Zdasz sobie sprawę, że możesz zrozumieć i uszczęśliwić swoją żonę.

   Myślisz, że to zupełnie nieprawdopodobne? Więc mam jeszcze lepszą wiadomość. Zobaczysz, że ta wielka przemiana w twojej relacji z ukochaną dokona się, nawet jeśli na samym początku tylko ty podejmiesz wysiłek w tym kierunku.
   Drugie wydanie Tylko dla mężczyzn zostało zbudowane wokół sześciu najistotniejszych odkryć, przedstawionych w tabelce na następnej stronie. Niektóre z nich będą dla ciebie zaskoczeniem. Niektóre wcale nie, przynajmniej na początku. (Ale grząskie tereny mają właśnie to do siebie, że nieraz widzimy w nich coś, czego w istocie tam nie ma).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Shaunti Feldhahn

 • Tytuł oryginału: 

  For Men Only, Revised and Updated Edition: A Straightforward Guide to the Inner Lives of Women

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64647-70-3

 • Tłumacz: 

  Kazimierz Bocian, Joanna Gorzkowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...