Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65404-20-6
Autor: Urlich Strunz
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Ulecz siebie Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

   W jaki sposób dochodzi do cudów wyzdrowienia? Jak pokazuje doświadczenie, to ty jesteś decydującym bodźcem wyzwalającym. Jako że ciało i umysł są bardzo złożonymi tworami, pojawia się wiele punktów, w których to ty możesz przejąć inicjatywę. Lekarze nie są w stanie tego zrobić za ciebie - mogą ci za to pomóc zrozumieć magiczną krainę molekuł w twoim ciele. A także w razie potrzeby znów doprowadzić je do porządku. Następny rozdział jest wprowadzeniem właśnie w świat medycznych cudów.

  Przypadki, które pragnę przedstawić w książce Ulecz siebie Naturalne mechanizmy samouzdrawiania, nie dają się jednoznacznie zaszufladkować. Już od dawna wiadomo z medycznych badań, że obok poziomu substancji witalnych także świadomość i wiara są w stanie wywołać bezpośrednie zmiany we wszystkich komórkach ludzkiego ciała. I odwrotnie, brak danej substancji potrafi doprowadzić do ciężkiego duchowego rozstroju, gdzie wiara, nadzieja i miłość w niewyjaśniony sposób znikają z naszego życia. Nie jesteśmy przecież robotami, tylko bardzo złożonymi tworami na miarę cudu!
   Jednakże uważam rozróżnienie poszczególnych płaszczyzn za pocieszające. Ukazują one bowiem, że istnieje wiele poziomów, na których można spróbować wprawić w ruch utęskniony cud. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że to ty możesz go uruchomić. Twój lekarz, terapeuta lub, jeśli wolisz, uzdrowiciel nie mogą wziąć twojego indywidualnego losu we własne ręce. Tylko ty sam możesz tego dokonać - oczywiście najlepiej przy wsparciu lekarza i silnym oparciu w rodzinie i przyjaciołach. Musisz być gotowy zmienić swoje życie, a — co za tym idzie — także samego siebie. Nie jest to proste, ponieważ nie wiadomo na początku, jak będzie wyglądało twoje życie po przemianie. Ani kim ostatecznie się staniesz.

   Cuda w medycynie rzadko kiedy zdarzają się bez modyfikacji postawy pacjenta, bez gotowości i dopuszczenia zmian w głębi siebie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Urlich Strunz

 • Tytuł oryginału: 

  Wunder der Heilung: Neue Wege zur Gesundheit – Erkenntnisse und Erfahrungen

 • Liczba stron: 

  278

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65404-20-6

 • Tłumacz: 

  Martyna Bunk

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...