Wędrująca Gwiazda Feng Shui Dla Wszystkich
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7510-447-9
Autor: Lillian Too
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Rebis

Wprowadzenie do książki

Wędrująca Gwiazda Feng shui dla wszystkich

   Feng shui wędrującej gwiazdy to niezwykle skuteczna metoda, która szybko przynosi rezultaty. System ten opiera się na formule, w której wykorzystuje się wyznaczane za pomocą kompasu kierunki geograficzne w celu określenia pomyślnych i niepomyślnych sektorów domu (lub jakiegokolwiek innego budynku) w różnych okresach. Feng shui można praktykować na wiele sposobów i nie każdy adept tej sztuki korzysta z kompasu. Prawdopodobnie jednak ze wszystkich metod, które się obecnie stosuje, najłatwiejsze do opanowania, najbardziej odpowiednie na współczesne czasy oraz przynoszące najszybsze i najbardziej zauważalne rezultaty są właśnie metody opierające się na wyznaczanych za pomocą kompasu kierunkach świata. A z pewnością najpotężniejszą i najszybciej działającą metodą ze wszystkich opartych na kompasie jest feng shui wędrującej gwiazdy.
   Wędrująca gwiazda w przedziwny, niemal magiczny sposób ostrzega nas o nieszczęściach, stratach, chorobach i wypadkach, które mają się wydarzyć, pomagając nam zarazem pobudzić dobrą energię, abyśmy zdobyli bogactwo, odnieśli sukces finansowy, utrzymywali dobre związki i zyskali uznanie, jak też wiele innych rodzajów pomyślności.
   Stosując metodę wędrującej gwiazdy, korzystamy z kierunków geograficznych wyznaczanych za pomocą kompasu, zestawiając je z cyklem czasu, aby określić przepływ pozytywnej i negatywnej energii. Opanowanie i stosowanie tej metody nie nastręczają większych trudności, ponieważ jest ona pod wieloma względami bardzo konkretna i dokładna, w tym sensie przypomina metodę naukową. Ale podobnie jak w przypadku wszystkich tego typu technik, trzeba się upewnić, że pomiar kierunków jest dokładny, wyznaczenie typów energii właściwe, a tworzone na tej podstawie wykresy, które stanowią fundament dla analizy feng shui, również są prawidłowe. Analizę wykresów i przygotowywanie zaleceń feng shui przeprowadza się według określonej formuły, jest to więc niezwykle precyzyjna metoda, wymagająca nie tylko dokładności w sporządzaniu wykresów, ale również umiejętności ich interpretowania.
   Wędrująca gwiazda to rzeczowa, naukowa metoda, opierająca się bardziej na konkretnych regułach niż na odczuciach czy intuicji praktykującego. Feng shui praktykowane według tej metody pozbawione jest domysłów i przypuszczeń, stanowi precyzyjny sposób wyznaczania przestrzeni, chronienia jej i wzmacniania.
   Wędrująca gwiazda to niezwykle ekscytująca forma feng shui szkoły kompasu, a ponieważ jej rezultaty odczuwa się zwykle bardzo szybko po wprowadzeniu koniecznych zmian, jest to najlepsza metoda formułowania pewnej całościowej podstawy, na której można oprzeć wszystkie zalecenia feng shui. Stanowi ona punkt wyjścia poważnej analizy feng shui danego miejsca oraz diagnozowania błędów w tym zakresie. Często samo wstępne przyjrzenie się feng shui wędrującej gwiazdy wystarczy, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, co powoduje nieszczęścia domowników.
   Wspaniałą cechą tej metody jest również to, że obejmuje ona antidota, czyli remedia na zdiagnozowane problemy. Wędrująca gwiazda pomaga zarówno określić niewłaściwe elementy w danym otoczeniu, jak też zawiera wskazówki pozwalające naprawić sytuację. Obejmuje również metody analizowania efektów zmieniających się w ciągu roku czy miesiąca energii, które wpływają na nasze feng shui. Dzięki niej możemy zatem nie tylko określić feng shui danej przestrzeni i podać sposoby naprawienia błędów, ale również przezwyciężyć negatywne feng shui wywołane upływem czasu. Feng shui wędrującej gwiazdy to jedna z najskuteczniejszych metod kształtowania przestrzeni w celu zapewnienia mieszkańcom maksymalnego szczęścia, i to już na etapie planowania i projektowania wnętrz domów i miejsc pracy. To feng shui w pełni poddające się naszej kontroli, w przeciwieństwie do feng shui krajobrazu, którego kształtowanie jest niemal zawsze zbyt trudne dla przeciętnego śmiertelnika. Dlatego, choć nie możesz wpłynąć na to, jak góry czy otaczające budynki oddziałują na twój dom, możesz zmienić układ przestrzeni i wystrój wnętrza w twoim domu, nawet jeżeli miejsca jest tam niewiele. Dzięki feng shui wędrującej gwiazdy możesz przeanalizować przestrzeń i w odpowiednich miejscach postawić jej granice, całkowicie panując nad tym, gdzie i jak to zrobisz.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lillian Too

 • Tytuł oryginału: 

  Flying Star Feng Shui Made Easy

 • Liczba stron: 

  328

 • Wymiary: 

  150x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7510-447-9

 • Tłumacz: 

  Joanna Grabiak-Pasiok

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...