Zostań Medium. Praktyczny Przewodnik
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-624-1
Autor: Rose Vanden Eynden
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Zostań medium. Praktyczny przewodnik

   Cel książki Zostań medium jest prosty: wprowadzi cię ona, czytelniku, do cudownego świata duchów, i pokaże, jak budowanie relacji z nimi może wzmocnić twoje życie. Zycie z duchami jest naprawdę istotą tego, czym jest bycie medium. Po wielu latach pracy w świecie duchów mogę powiedzieć, że moje życie nieodwołalnie się zmieniło. Jestem szczęśliwsza i skoncentrowana bardziej niż kiedykolwiek. Ten rodzaj pozytywnych zmian może zdarzyć się również tobie. Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie coś nowego na tych stronach, w swoich relacjach z tymi, którzy są w zaświatach, oraz w twoim własnym sercu, gdzie ostatecznie zachodzą wszystkie zmiany.
   Czy jesteś gotowy? Wspaniale! Zacznijmy więc od modlitwy. Modlimy się, oczywiście, do naszego Boskiego Stwórcy, Boga lub Bogini, Nieskończonej Inteligencji - nieważne, jak nazywasz tę przenikającą Obecność, która wypełnia nasze serca i nasze życie pokojem i miłością. Czasem ludzie myślą, że medium kieruje swoje modlitwy do przewodników duchowych, zmarłych bliskich lub swojego Anioła Stróża. To nie jest przypadek. Każdy z tych pomocników w świecie duchów jest dany nam przez Stwórcę dla chwały, czci i dziękczynienia za ich pomoc. Duch wzywa nas (w rzeczywistości wymaga od nas!), abyśmy mieli głębokie połączenie z Bogiem. Modlitwa oczywiście pomaga nam dokonać tego połączenia. Modlitwa pomaga również budować pozytywne wibracje energetyczne wokół wszystkiego, co robimy, a ponieważ rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę, to chyba dobrym pomysłem będzie uzyskanie jakiejś pomocy z wyższych sfer. Czytaj modlitwę głośno lub w myślach, skoncentruj się na słowach i ich znaczeniu. Im więcej energii włożysz w modlitwę, tym więcej dzięki niej uzyskasz.

Wielki Stwórco,
   Proszę o błogosławieństwo na początek podróży ku oświeceniu. Proszę Cię, abyś prowadził mnie w trakcie tego procesu i otworzył mój umysł i serce na przedstawione mądrości. Proszę, pomóż mi znaleźć informacje, które chcesz, żebym poznał, podczas gdy będę szedł przez te strony, i pozwól mi zrozumieć wewnętrzną miłość, która zamieszkuje w Tobie i na Twojej drodze. W imię Stwórcy, proszę cię. Amen.

Teraz odwróć stronę i poznaj historię, jaką duch przygo to wał dla ciebie!

    Odczyty dla innych mogą być głęboko satysfakcjonującym doświadczeniem. Jest to praca skoncentrowana na służbie Bogu, które ty, jako medium, przynosisz innym ludziom, aby im pomóc. Kiedy zrozpaczony człowiek dostaje wiadomość od bliskiej osoby z krainy zmarłych, pociecha i nadzieja przyniesiona z eteru może dać mu siłę i odwagę, by stawić czoła kolejnym dniom. Świadomość, że wyjątkowe osoby są blisko i nadal są bardzo świadome kontynuacji życia, potwierdza, że ich miłość nie poszła na marne. Ty, jako medium, ułatwiasz ten proces, jest to skromne i godne zajęcie. Jeśli będziesz pamiętać, że czytanie to wielka odpowiedzialność, zawsze będziesz wykonywać swoją pracę dla innych z najlepszymi możliwymi intencjami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rose Vanden Eynden

 • Tytuł oryginału: 

  So you want to be a Medium: A Down to Earth Guide

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-624-1

 • Tłumacz: 

  Magdalena Kloskowska

 • Rok wydania: 

  2014

Napisz opinię
2015-04-29 09:03:42 - Aga

Fajnie sie czyta,ale malo informacji, np.jak rozwijać widzenie aury.Autorka skupila sie na odczuciu otrzymywania obrazow, zapachow,dzwięków i dotyku,od przewodnikow jakich opisuje.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...