Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8053-003-4
Autor: Ewa Trojanowska
EAN: 9788380530034
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Detoks ciała i umysłu

   Zmiana złych nawyków żywieniowych na dobre, aktywność fizyczna i w ogóle życiowa, chwile i czas dla siebie oraz rozwój wewnętrzny — mogą się okazać pierwszym krokiem na drodze do harmonii, równowagi oraz polepszenia jakości zdrowia i życia. Do radzenia sobie ze stresem, pozytywnego nastawienia do ludzi i otoczenia. Zmiany złych nawyków, które niczym brudna woda zatruwają nasz organizm, mogą być również ważnym etapem przygotowania organizmu do jakże ciężkiej kuracji, która tak naprawdę jest dla niego walką o przetrwanie. Uważam, iż przygotowanie chorego do kuracji, jakakolwiek by ona była, jest niezwykle istotne, tak samo jak później poprowadzenie go dalej po jej zakończeniu. Myślę, że gdyby pacjenci byli odpowiednio przygotowani, byłoby o wiele więcej uzdrowień.
   Nieustannie szukam, eksperymentuję, zmieniam i wzbogacam swoją wiedzę. Przekonałam się, że jeśli próbuję i nie boję się popełniania błędów, zawsze coś z tego wynika.

   W czasie owych poszukiwań dowiedziałam się również, że organizm zawsze o nas dba. Jest bardzo, bardzo mądry. Słuchajmy go, nie przeszkadzajmy mu. Dbajmy o niego, tak jak on o nas.

   Dlatego też postanowiłam napisać tę książkę. Nie jestem lekarzem ani typem uzdrowiciela, lecz pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami z bycia w pewnego rodzaju symbiozie, a nawet w przyjaźni z wirusem, na którego najpierw byłam wściekła i rozżalona. Bałam się go. Następnie próbowałam go zignorować, później poznać i zrozumieć, a w końcu nawet udało mi się go oswoić. Co, jak się miało okazać, wywarło ogromny wpływ na moje zdrowie oraz dalsze życie. Wciąż w nowy sposób na nie patrzę i moje zdanie o nim cały czas się zmienia, co się zdarza tylko w stosunku do spraw i rzeczy, które są mi bliskie.      Inne, obce, osądzam bardziej ogólnikowo i raz na zawsze (w tym przypadku nie dało się). Piszę na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji, prób, pomyłek, wzlotów, upadków oraz przemyśleń. I korzystając z wniosków ze stosowanych przeze mnie różnorodnych, nie zawsze trafnych kuracji. Pragnę przekazać, co mi one dały, o co mnie samą oraz przestrzeń wokół mnie wzbogaciły i jak pomogły mojemu zdrowiu.

Szczegóły

 • Autor: 

  Ewa Trojanowska

 • Objętość: 

  200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-8053-003-4

 • Rok wydania: 

  2015

 • Tematyka: 

  Poradniki

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...