Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-719-4
Autor: Lumira
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Odkryj W Sobie Źródło Zdrowia

   Po książce „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskie li uzdrowicieli” poczułam potrzebę szerszego i bardziej szczegółowego zajęcia się procesami odmładzania i regeneracji. Tak powstała ta książka. Moim wewnętrznym pragnieniem jest szerzenie tycch informacji w świecie, aby pogłębić jeszcze bardziej zrozumienie prawdziwego potencjału twórczego człowieka.
   Cieszę się też, że mój program odmładzający został tak dobrze przyjęty i że otrzymałam liczne pozytywne informacje zwrotne potwierdzające, że moja metoda działa. Wielu czytelników mówiło mi, że książka    „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli” całkowicie zmieniła ich światopogląd i ich życie i mam nadzieję, że to samo zostanie osiągnięte tą książką, z tą różnicą, że będzie to jeszcze bardziej gruntowne i głębokie.
   Chodzi tu przede wszystkim o pewne znaczące ludzkie cechy, których zupełnie oduczyliśmy się już dawno temu czy też popadły one w zapomnienie. Te właściwości to: otwarcie na wartości, wielowymiarowość, bycie wiecznym i w końcu bycie samowystarczalnym. Jeśli osiągniemy to wszystko, będziemy prawdziwie boscy i będziemy w stanie żyć 1000 lat albo i dłużej, pozostając przy tym młodymi.
   Będziemy szczegółowo zajmować się tymi zapomnianymi cechami ludzkiej istoty i doświadczać, jak otwierają nam one dostęp do wiecznej, boskiej młodości, zdrowia i pełni.

   Istotą książki Odkryj W Sobie Źródło Zdrowia, z jednej strony, są ćwiczenia duchowe prowadzą-! ce do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Z drugiej strony, Autorka przekazuje bardzo konkretne porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Lumira prezentuje innowacyjne spojrzenie na kwestię wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich, mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Gdy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje oraz ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. Dzięki niej znane od wieków, a dziś zapomniane, mechanizmy uzdrawiania zostaną ponownie wykorzystane.

Szczegóły

 • Autor: 

  Lumira

 • Tytuł oryginału: 

  Du bist die Quelle des Lebens! - Fundamentale Werkzeuge der

 • Objętość: 

  208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-7377-719-4

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...