Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8360-059-8
Autor: Rose Anne Kenny
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383600598
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Nowe odkrycia naukowe na temat długowieczności i zdrowia

Czy codzienny śmiech może być kluczem do lepszego zdrowia?

Poznaj proste zmiany, które pozwolą Ci cieszyć się dłuższym, szczęśliwszym i zdrowszym życiem!

W swojej książce Age proof profesor Rose Anne Kenny podpowiada, jakie kroki warto podjąć aby dłużej zachować młodość i udowadnia, że człowiek ma tyle lat, na ile się czuje.Autorka posiada 35-letnie doświadczenie w zakresie czołowych badań naukowych poświęconych procesom starzenia się. Jej własne pionierskie badania oraz późniejsze odkrycia rzucają nowe światło na powody starzenia się oraz podpowiadają, jak można je kontrolować. W Age proof przeczytacie także o tym dlaczego śmiech może być kluczem do lepszego zdrowia, a kontakt z zimną wodą ma pozytywny wpływ na nasza fizjologię oraz że przyjaźń ma głębokie korzenie genetyczne. Nasi najbliżsi przyjaciele, ludzie, których uważamy za pokrewne dusze, są do nas podobni na poziomie biologicznym. Dowiecie się także czego możemy nauczyć się o długowieczności od ssaka, który jest wielkości środkowego palca.

Czy wiecie, że jesteśmy w stanie kontrolować 80% procesów biologicznych odpowiadających za starzenie się, a do 80. roku życia geny tylko w 30% odpowiadają za to, jak długo żyjemy?

To oznacza, że uzbrojeni w odpowiednią wiedzę, mamy duże pole do działania aby nie tylko cieszyć się dobrym zdrowiem ale żyć lepiej i przybliżyć się do długowieczności.

Poznajcie proste zmiany, które pozwolą Wam cieszyć się dłuższym, szczęśliwszym i zdrowszym życiem!

Azymut

 • Autor: 

  Rose Anne Kenny

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  336

 • ISBN: 

  9788383600598

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy