Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930637-8-9
Autor: Stefania Korżawska
EAN: 9788393063789
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Corsam

Stefania Korżawska - autorka książek ziołoleczniczych. Opracowała program zdrowotny, który jest przyjazny człowiekowi, ponieważ oparła go na tradycji i mądrości polskiej. Wróciła do zdrowego, ciepłego, polskiego odżywiania i do kolebki mądrości, czyli ziół. Od wielu lat prowadzi wykłady na temat zdrowego trybu życia, dociera do ludzi najbardziej poszkodowanych, schorowanych, którym często tak zwana medycyna oficjalna już nie pomaga.

Na pierwszym miejscu w naszym życiu musi być mądrość, która winna pochodzić od babci, dziadka, następnie od matki i ojca, wtedy dzieci będą przejmowały mądre, rodzinne wzorce, a nie rozkrzyczane i barwne wzorce reklamowe. Wiem, że one mamią, że w reklamach świat wygląda piękniej, jest prostszy i wszystko jest w nim dozwolone, ale jest to świat bańki mydlanej. A życie musi być oparte na twardym fundamencie, wtedy będziemy zabezpieczeni przed wszelkimi wichurami i tragediami, które na naszej drodze życia mogą się zdarzyć.

Jeśli więc młode dziewczyny prowadzą reklamowy styl życia, nic w tym dziwnego, że ciąża jest dla nich chorobą, kompletnym wyniszczeniem organizmu, wszak nowe życie potrzebuje odpowiednich wartości do budowy. Stąd zabierze matce ostatek i tym samym osłabią się wszystkie jej narządy.

Młode kobiety są coraz słabsze. Niestety odżywiają się kiepsko, jedzenie przetworzone, z dodatkami chemii nie zapewni naturalnemu organizmowi energii do życia. Trzeba więc wrócić do normalności i żeby ten powrót trwał nawet kilka lat, to warto wybrać taką drogę, bo jest ona sprawdzona i pewna, bo Bóg człowiekowi ją wskazał. Jeśli przyszła mama doprowadzi organizm do zdrowia, urodzi zdrowe, silne dziecko. Trzeba pójść drogą mądrości, bowiem coraz więcej rodzi się chorych dzieci, chorych również na nowotwory.

Im więcej źle rozumianej wolności, tym więcej chorób i cierpienia, bo życie tak naprawdę wtedy jest wolne, kiedy przestrzegamy praw nim rządzących, i wtedy jest wartościowe, jeśli jesteśmy za nie odpowiedzialni. Musimy wziąć więc odpowiedzialność za swoje ciało, za swoje zdrowie, za swoje czyny i za swoje myśli.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  143

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930637-8-9

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...