Wczytuję dane...
KOD: 978-83-287-0093-2
Autor: Beata Sokołowska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Muza

Kup cały komplet !

Wprowadzenie do książki

Alkaliczny detoks

  Z pełną odpowiedzialnością powiem, że to detoks i alkaliczne odżywianie spełniają większość obietnic, o których słyszymy w reklamach kosmetyków, suplementów i środków na różne dolegliwości.
  Odczuwasz bóle? Łatwo łapiesz infekcje? Męczą cię różne dolegliwości? Przeprowadź detoks i przestaw się na alkaliczne odżywianie.
  Rozdwajają ci się włosy, łamią paznokcie? Pękają wargi? Pojawiają się wypryski lub inne zmiany na skórze? Przeprowadź detoks i przestaw się na alkaliczne odżywianie.
  Czujesz zmęczenie? Źle sypiasz ? Masz problemy z pamięcią koncentracją? Przeprowadź detoks i przestaw się na alkaliczne odżywianie.
  Czyżby detoks był remedium na wszystkie te problemy i dolegliwości? Tak! A nawet więcej, bo dobre oczyszczenie organizmu przywraca jego zdolności do samouzdrawiania i chroni przed chorobami. Nie twierdzę, że nie należy stosować innych metod wspomagających organizm, uważam jednak, że detoks, podobnie jak odżywianie się z dbałością o równowagę kwasowo-zasadową, powinien leżeć u podstaw wszelkich innych działań służących utrzymaniu naszego organizmu w dobrej formie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Beata Sokołowska

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  135x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-287-0093-2

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...