Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64740-13-8
Autor: Siergiej Łazariew
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Są dobre książki i są bardzo dobre książki. Są bardzo dobre książki i są wspaniałe książki. Są też perły w morzu książkowego świata. Taką perłą jest książka Siergieja Łazariewa. Autor zapoznaje nas ze swoją pracą, opowiadając o licznych spotkaniach z pacjentami, o badaniach, o tym jak można ustalić przyczynę choroby i udowadnia to faktami.

Sensacyjna metoda Łazariewa, jego jasne spojrzenie na rzeczy i bezlitosna szczerość dla wielu Czytelników będą inne niż te, do których przywykli, a wręcz niewygodne. Na początku nas to szokuje i zmusza do zastanowienia. Niespodziewanie dla siebie zaczynamy rozumieć, że ponosimy kolosalną odpowiedzialność nie tylko za siebie, lecz także za swoje dzieci i bliskich, a nawet za cały otaczający świat.

Od swoich Czytelników wymaga bardzo wiele. Każda strona jego książki zawiera więcej informacji, więcej przykładów z życia i więcej impulsów niż cała książka innych autorów. Pan Siergiej pisze w stylu opowiadania, swobodnie, prosto, bez profesjonalnej terminologii, bez rozbudowanych zdań, dzięki czemu jego słowa i wyjaśnienia prawie niezauważalnie – tak jakby mistycznie – wpływają na światopogląd Czytelnika, pomagając mu się zmienić.

Mogę dać tylko jedną rekomendację – czytajcie książkę Siergieja Łazariewa. Nigdzie nie znajdziecie więcej informacji i potencjału dla własnego rozwoju, zdrowia i pomyślności oraz dla rozwoju i zdrowia Waszych dzieci.

- Aleksander Don, dyrektor handlowy niemieckich
targów książki i centrum kongresowego ESO-TEAM

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Siergiej Łazariew

 • Liczba stron: 

  243

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64740-13-8

 • Rok wydania: 

  2020

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...