Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-532-9
Autor: Jason Vale
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Dieta sokowa

   Picie soków odmieniło moje życie w sposób niewyobrażalny. Wiem, że tego typu twierdzenia brzmią banalnie, ale zapewniam was, że bez nich moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej.
    Zanim stałem się miłośnikiem soków paliłem 40 do 60 papierosów dziennie, nie stroniłem od alkoholu, zajadałem się żywnością typu fast food, w związku z czym miałem również nadwagę. Co gorsza cierpiałem na tak ciężką astmę, że musiałem stosować zarówno niebieskie jak i brązowe inhalatory – od 10 do 16 wziewów dziennie. Zmagałem się również z egzemą, łagodnym trądzikiem, dokuczliwym katarem siennym oraz bardzo zaawansowaną łuszczycą. Podsumowując: nie byłem w dobrej formie, a mój poziom energii był bardzo niski.
    Teraz czuję się świetnie, rzuciłem palenie, zrezygnowałem z picia alkoholu oraz spożywania niezdrowych pokarmów. Astma, egzema i  trądzik zniknęły, większość objawów łuszczycy ustąpiła, a moja waga wróciła do normy. Jeśli chodzi o kwestię zdrowia mogę uważać się za szczęściarza!
    Czerpię radość z tego, że mogę pomagać ludziom, znajdują- cym się w podobnej sytuacji, jak ja kiedyś. Od czasu wydania mojej pierwszej książki Slim for Life: Freedom from the Food Trap miałem zaszczyt otrzymać dziesiątki tysięcy listów oraz wiadomości e-mail od ludzi z całego świata, którzy odzyskali zdrowie i dokonali niewiarygodnych zmian w swoim życiu.
    Moja ostatnia książka, Turbo-Charge Your Life in 14 Days przerosła wszelkie oczekiwania, osiągając trzecie miejsce na liście bestsellerów (pierwsze dwa miejsca przypadły książkom o Harry’m Potterze). Wspomniano o  niej w  większości czasopism, omawiano ją również w telewizji i radiu, a niektórzy prezenterzy radiowi sami stosowali zalecany przeze mnie program dietetyczny i przedstawiali słuchaczom osiągane przez siebie rezultaty.
    Książka Dieta sokowa osiągnęła ogromny sukces – nigdy wcześniej nie otrzymałem od czytelników tak niezwykłych relacji odnośnie przemian, zachodzących w ich życiu. Osoby, które się ze mną kontaktują, nie tylko straciły na wadze w ciągu jednego tygodnia, ale, co najważniejsze, zmieniły swoje życie. Po zrealizowaniu szybkiego, czternastodniowego planu utraty wagi i poprawienia stanu zdrowia, na dobre zmieniły swoje nawyki żywieniowe oraz styl życia.
    Właśnie taki cel pragnąłem osiągnąć, ale nie spodziewałem się, że książka ta wywrze aż tak duży wpływ na ludzi z całego świata. Zdobyła ona pierwsze miejsce na jednej z list książkowych bestsellerów, wyprzedzając nawet Kod Leonarda Da Vinci. Została przetłumaczona na wiele języków, a z tzw. „diety sokowej” korzystały: Sarah Jessica Parker, Drew Barrymore i Jennifer Aniston. Prezentowano ją w telewizji i w radiu w wielu krajach całego świata. Ponadto, opracowany przeze mnie program żywieniowy, rekomendowany jest przez licznych specjalistów w dziedzinie zdrowia. Nie masz pojęcia, jak bardzo może zmienić się na lepsze twój wygląd i samopoczucie w tak krótkim czasie. Nie chcę przesadzać z reklamą… ale ponad milion egzemplarzy tej książki i płyt DVD trafiło do domów na całym świecie, a ja sam – osobiście oraz poprzez przesłane mi relacje – byłem świadkiem wspaniałych zmian zachodzących z  jej pomocą. Dlatego jestem w stu procentach przekonany co do skuteczności tego programu – jeśli chodzi o utratę wagi oraz metody na zachowanie dobrego zdrowia.

   Zdaję sobie sprawę z tego, że tytuł tej książki – 3 kg w 7 dni – przyciąga ludzi szukających szybkiego rozwiązania, ale wiem też, iż przeczytanie jej oraz zastosowanie się do zawartych w niej instrukcji stanowi tak naprawdę początek prawdziwej, życiowej przemiany.
Spotkałem się już ze słowami krytyki za użycie słowa „dieta” na okładce tej książki, ale zapewniam was, że to pomysł wydawcy – nie mój! Wiele razy kłóciłem się o to – w końcu nie po to w pierwszym rozdziale Slim 4 Life wyjaśniam dlaczego diety nie działają, żeby później posługiwać się słowem „dieta” w tytule kolejnej książki. Chcąc jednak dotrzeć ze swoim przekazem do ludzi, którzy go najbardziej potrzebują, musiałem pójść na kompromis, jakim jest właśnie tytuł tej książki.

    Mimo swojej nazwy (3 kg w 7 dni), program ten nie powstał jedynie z myślą o osobach z nadwagą. W rzeczywistości jest on jednym z najlepszych, aktualnie dostępnych planów oczyszczających – „najlepszym siedmiodniowym detoksem”. Nawet jeśli nie masz nadwagi, gorąco zachęcam cię do jak najszybszego przystąpienia do programu, z troski o własne zdrowie i poziom energii życiowej. Stosowanie go odradzam jedynie osobom zbyt szczupłym. Znacznie trudniej jest poradzić sobie z niedowagą niż nadwagą. Jeśli twierdzicie, że wolelibyście mieć problem z niedowagą niż nadwagą, to zapewniam, że nie mówilibyście tak, gdybyście wiedzieli z czym to się w rzeczywistości wiąże.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jason Vale

 • Tytuł oryginału: 

  7lbs in 7 days super juice diet

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-532-9

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...