Wczytuję dane...
KOD: 978-83-92422-25-9
Autor: William R.Glover
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Ezoteric

Wprowadzenie do książki

Huna Teoria i praktyka wiedzy tajemnej

   Praca niniejsza stanowi cykl wykładów opracowanych przez Williama R. Glovera. przejrzanych i zaleconych do publikacji przez M.F. Longa, który uznał je za znakomite, szczególnie dla ludzi chcących studiować Wiedzę Tajemną.
   Pod nazwą tą kryje się praktyczny system psychologii, przechowany od tysięcy lat w niezmienionej formie, zachowany na Hawajach prawie do naszych czasów pod nazwą huna, co znaczy dosłownie Wiedza Tajemna.
  M.F. Long odkrył ów system, poświęciwszy pięćdziesiąt z górą lat badaniom nad obyczajami i tradycją dawnych kahunów — kapłanów obrzędów hawajskich.
  Wiedza Tajemna uczy, że człowiek składa się z trzech oddzielnych, niezależnych jednostek świadomości, które obejmują w użytkowanie nasze fizyczne ciało na przeciąg życia. Odpowiada to współczesnej psychologii, uznającej trzy stany umysłu: podświadomy, świadomy i nadświadomy. Każda jednostka świadomości używa naszej siły życiowej dla swoich celów. Prawidłowe wykorzystanie tej energii w połączeniu z właściwą techniką twórczej modlitwy pozwoli każdemu    Czytelnikowi osiągnąć sukcesy sprawdzalne w dziedzinach bardzo wymiernych, jak: dobra materialne, siła duchowa, zdrowie lub spokój umysłu.
   Wykłady zawierają kompletną podstawową, wiedzę o hunie, a co ważniejsze, wskazówki dotyczące praktyki. Dzięki temu po przestudiowaniu niniejszej pracy każdy może praktykować Wiedzę, osiągając zdumiewające rezultaty, pod warunkiem, że będzie się trzymał ściśle wskazówek zawartych w wykładach. Wszelkie odchylenia od metody powodują jedynie nieskuteczność modlitwy. Nie należy też zanosić próśb, które ingerowałyby w wolną wolę innych osób — nie tylko pozostaną niewysłuchane, ale jeszcze karmicznie obciążają proszącego.
   Praca ta zawiera kompletną Wiedzę Tajemną. Bardzo szerokie omówienie Wiedzy znajdą czytelnicy w książkach M.F. Longa. Jedno jest pewne — Wiedza Tajemna działa i jej praktyka jest bardzo skuteczna. Głowa do góry, drogi Czytelniku — nie ma rzeczy niemożliwych. Może po przeczytaniu tej pracy zapadnie w Twoje serce iskierka światła, która nauczy Cię pomagać sobie i innym.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  William R.Glover

 • Tytuł oryginału: 

  Huna: The Ancient Religion of Positive Thinking

 • Liczba stron: 

  153

 • Wymiary: 

  110x175

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-92422-25-9

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...