Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-400-2
Autor: Liana Werner-Gray
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku to znakomita książka, która dostarcza ciekawych przepisów, porad zdrowotnych, wskazówek od lekarzy i innych ekspertów. Daje nową perspektywę, którą możesz łatwo wprowadzić w życie, aby wspomóc zapobieganie i leczenie nowotworów, a także radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi leczenia.

Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku jest książką, która odpowiada na to pytanie – wypełniona jest przepisami, a także i wieloma dowodami na to, że dieta, ćwiczenia, myśli,
uczucia i toksyny środowiskowe mogą odgrywać rolę w inicjacji, wzroście i progresji raka. Nie jesteśmy na łasce naszych predyspozycji genetycznych. Istnieje wiele rzeczy, które możemy zrobić, aby zachować zdrowie. Skoro dieta uboga w składniki odżywcze, zawierająca cukier i substancje chemiczne, a także brak ruchu, chroniczny stres i uporczywe narażenie na zanieczyszczenia,takie jak metale ciężkie, mogą powodować raka, to czy nie jest logiczne, że oparta na zdrowych produktach dieta o wysokiej zawartości składników odżywczych, a także aktywność fizyczna, zmniejszenie czynników stresu oraz detoksykacja mogą zapobiegać i pomagać w leczeniu raka? Uważam, że tak.

Książka jest pełna przepisów na smaczne potrawy, które są szybkie i łatwe do wykonania, a jednocześnie pełna produktów o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy i białka, dwóch podstawowych elementów każdego planu żywieniowego, którego celem jest zapobieganie i leczenie raka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Liana Werner-Gray

 • Tytuł oryginału: 

  Cancer-Free with Food: A Step-by-Step Plan with 100+ Recipes to Fight Disease, Nourish Your Body & Restore Your Health

 • Liczba stron: 

  560

 • Wymiary: 

  160x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-400-2

 • Tłumacz: 

  Anna Lewicka

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...