Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-564-1
Autor: Chris Wark
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Vital

Kompleksowy plan terapii naturalnych w leczeniu nowotworów

Celem tej książki jest przedstawienie mojej historii, wyjaśnienie metod, które ja i wiele innych osób skutecznie zastosowaliśmy, żeby się wyleczyć, i podzielenie się tym, czego nauczyłem się zarówno o potędze odżywiania i medycyny naturalnej, jak i pułapkach przemysłu onkologicznego. Zebrałem najważniejsze informacje ze swojego doświadczenia oraz 14 lat niezależnego zgłębiania tematu. Większość z tych informacji jest przez środowisko medycyny konwencjonalnej ignorowana i/lub odrzucana, pomimo stosów wolumenów badań naukowych i dowodów empirycznych. Jak zobaczysz, badania są w tej książce dobrze udokumentowane i ogólnie dostępne do dalszych analiz.

Przez te wszystkie lata spotykałem ludzi z całego świata, którzy wyleczyli się z choroby w sposób naturalny, bez jakiejkolwiek interwencji medycznej, oraz ludzi, którzy wyleczyli raka po tym, jak leczenie konwencjonalne zawiodło i zostali odesłani do domu, żeby umrzeć. Ci ludzie nie są niezwykli. Nie mają supermocy. Są dokładnie tacy jak ty. Dzięki internetowi i mediom społecznościowym byłem w stanie ich odnaleźć i porównać stosowane strategie. Przeprowadziłem z wieloma z nich wywiady i jeśli poświęcisz trochę czasu, żeby się od nich uczyć i porównać metody jakie stosowali, znajdziesz wspólne mianowniki, których nie da się zignorować. Rewolucja w leczeniu raka trwa. Punkt krytyczny jest blisko.

W wieku 26 lat, dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia, u Chrisa zdiagnozowano raka jelita grubego trzeciego stopnia. Przeszedł operację usunięcia guza wielkości piłki golfowej oraz jednej trzeciej jelita grubego. Po operacji, zamiast tradycyjnej chemioterapii, postanowił wzięć sprawy w swoje ręce i radykalnie zmienić dietę oraz styl życia. Dzięki temu całkowicie wyzdrowiał i dziś po nowotworze nie ma już śladu.

Postawił na podstawowe składniki diety przeciwnowotworowej, czyli surowe owoce, warzywa, grzyby, przyprawy, orzechy, nasiona i herbaty ziołowe. Radykalnie zmienił swoje odżywianie i styl życia. Zrezygnował z alkoholu, martwej i wysoko przetworzonej żywności oraz cukru. Skupił się na leczeniu mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Korzystał z terapii integracyjnych, takich jak chiropraktyka, akupunktura czy masaż tkanek głębokich - skuteczna terapia powięzi, znana również jako Rolfing. Dzisiaj jest całkowicie zdrowy, silny i wolny od komórek rakowych!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Chris Wark

 • Tytuł oryginału: 

  Chris Beat Cancer. A Comprehensive Plan for Healing Naturally

 • Liczba stron: 

  384

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-564-1

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Kołodziej

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...