Wczytuję dane...
KOD: 978-83-610-4892-3
Autor: Rosalind Widdowson, Stephen Marriott
EAN: 9788361048923
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Buchmann

Wprowadzenie do książki

Masaż erotyczny

  Poszczególne rozdziały książki oferują paletę pomysłów, które możecie wykorzystać do utworzenia własnego repertuaru technik. Każdy rodzaj masażu przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, o ile nie ma specjalnych zastrzeżeń w tekście.

  Rozdział pierwszy i ostatni. Poczuj się świeżo (przygotowanie ciała do masażu) oraz Miłe wspomnienie (spokojny i przyjemny relaks), zawierają jedynie sugestie, a nie wymagane rytuały. Możesz zdecydować o zakończeniu masażu rozkosznym wcieraniem olejku eterycznego, nawą w wannie lub lampką szampana w łóżku.

   Jeżeli czas i zainteresowania pozwalają, warto mieć na uwadze Strefy przyjemnych doznań, aby odkryć kojący rytm masażu. Rozdział ten prezentuje szeroki zakres technik, które pobudzają wszystkie wrażliwe obszary ciała.
  Rozdział następny: Kuszenie i zwodzenie ukazuje, jak wykorzystać własną skłonność do zabawy, a także różne przedmioty, od piórek po szczotki, w zaskakująco nowatorski sposób! Jeśli tylko jeden z partnerów albo oboje odczuwają ociężałość i apatię, pomoże im rozdział Stymulowanie i rozbudzanie, który proponuje podstawowe metody ożywiania i pobudzania ciała oraz podnoszenia nastroju. Odpowiednio zaplanowana sekwencja ruchów gładzących, przeznaczona dla osoby leżącej twarzą ku dołowi, umożliwia jej czerpanie radości i odczuwanie dobroczynnych skutków stosowanych technik bez potrzeby zmieniania pozycji.

  Jeżeli jeden z partnerów albo oboje nie dysponują czasem, warto zapoznać się z rozdziałem Głęboko pod skórą. Trenowanie posągowych póz Tai, będących rekonstrukcją klasycznych póz erotycznych pomoże wam pozbyć się napięcia w głębiej położonych grupach mięśni oraz w stawach, skutecznie doładowując wasze akumulatorki.

   Rozdział Zakończ na palcach ukazuje przebieg pełnego masażu. Początkowo delikatne dotknięcia nasilają się i ewentualnie docierają do intymnych obszarów ciała.
   Tego rodzaju masaż może być znakomitym wstępem do seksu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rosalind Widdowson, Stephen Marriott

 • Tytuł oryginału: 

  Erotic Massage: The Ultimate Sensual Massage Techniques for Lovers

 • Liczba stron: 

  128

 • Wymiary: 

  200x270

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-610-4892-3

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Glinka Maruszak

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...