Mistrzowie Nowej Energii
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930663-8-4
Autor: Adamus Saint Germain
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Mistrzowie Nowej Energii

    Wczesną wiosną 2007 roku, w stolicy Holandii Amsterdamie, Adamus Saint-Germain, Wzniesiony Mistrz o długiej i barwnej historii, zwołał grupę Mistrzów oraz Nauczycieli Nowej Energii. W swoim otwierającym przekazie, za pośrednictwem Geoffrey’a Hoppe, wyjawił, że celem tego specjalnego zgromadzenia jest napisanie książki! Książka miała być zatytułowana „Mistrzowie Nowej Energii” i ma być darem mądrości oraz inspiracji dla tych wszystkich, którzy dokonają wyboru wstąpienia w swoje Mistrzostwo, w czasie wielkich i głębokich przemian na Ziemi. Energia oraz informacje zawarte w tej książce czerpią z mądrości tych, którzy przeszli przez proces stawania się Mistrzem Nowej Energii, przecierając szlak dla pragnących podążyć tą ścieżką.
   Podczas tego zgromadzenia Mistrzów i początkujących Mistrzów, Adamus Saint-Ger-main zebrał razem kolektywną energię grupy i przekazał ją pod postacią materiału, który przerodziwszy się w książkę, trzymasz właśnie w rękach.
Oryginalne nagrania audio przekazów Saint-Germain’a zostały spisane w formie tekstowej i tylko lekko zredagowane dla poprawy jakości czytania. Nie dokonano żadnych zmian w oryginalnych słowach Adamusa. Niczego do nich nie dodawano.
    Nowa Energia to nowa świadomość ludzkości oraz nowa wibracja dla Ziemi, która pozwala naszym boskim istotom na integrację z ludzką naturą.

    Jestem, tak jestem, Adamusem Saint-Germain. Jestem Mistrzem.
    Porozmawiajmy przez chwilę o Mistrzach. Samo określenie „Mistrz”1 jest bardzo popularne i czę-sto używane. W przeszłości było wielu Mistrzów, lecz ci z przeszłości byli inni, niż Mistrzowie Nowej Energii. Mistrzowie z przeszłości musieli czę-sto przechodzić przez ekstremalne cierpienie, by stać się Mistrzami. Musieli odrzucać swoje ciała, dosłownie wypierać się swojego człowieczeństwa, aby dokonać głębszego wglądu w Ducha. Musieli też oddzielać to co ludzkie od tego co duchowe, to co było realne od tego co było iluzją, to co było walką ego od tego co było błogosławieństwem bycia człowiekiem. Tak więc wielu mistrzów z przeszłości, o których słyszałeś lub czytałeś, wystawiało się na wielkie cierpienia, stając się męczennikami i Mistrzami naraz. W Nowej Energii nie ma takiej potrzeby.
    Mistrzowie Nowej Energii rozumieją, że MISTRZOSTWO OZNACZA BYCIE CZŁOWIEKIEM. Zdają sobie sprawę, że dotyczy to integracji wszystkich energii w sobie. Mistrz Nowej Energii rozpoznaje źródło Radości i uwalnia stare koncepcje cierpienia. Wielu mistrzów z przeszłości żyło w izolacji. Wybrali samotność, z dala od miast i rodzin. Żyli jak pustelnicy w lasach, na bezludnych wyspach czy opuszczonych terenach, gdzie nie mieszkali ludzie, usprawiedliwiając to potrzebą kontaktu z naturą. Mistrzowie minionych czasów musieli porzucić obecność innych, aby odkrywać siebie.
   Jednak Mistrz Nowej Energii, rozumie że zasadniczą sprawą jest bycie częścią ludzkości i społeczeństwa. Rozumie, że izolacja i oddzielenie nie służą potrzebom tych, którzy gotowi są być nauczycielami. Tak więc, Mistrz Nowej Energii, uczy się być Mistrzem egzystując w ludzkiej rzeczywistości, otoczony innymi ludźmi, zarówno wtedy kiedy jest w pracy, kiedy podróżuje czy kiedy idzie do tych samych sklepów, a nawet do tych samych kościołów, co inni ludzie.
    Oczywiście będą chwile, kiedy zechcesz być sam. Będą chwile, kiedy będziesz mieć potrzebę odbudowania własnej energii. Tym niemniej Mistrz Nowej Energii wie, że bardzo ważne jest żyć pośród ludzi. Ważne jest być częścią ludzkiej egzystencji. Bo jak możesz nauczać będąc na bezludnej wyspie? Jak możesz uczyć, mieszkając w odległym, odizolowanym miejscu? Jak możesz uczyć innych, kiedy siedzisz samotnie na szczycie trudno dostępnej góry?
    W przeszłości Mistrzowie pilnie pobierali wiedzę. Wielu z nich czytało stare księgi, studiowało religie i filozofie, spędzało większość życia w szkole i nawet na starość, studiowało, studiowało i studiowało, starając się poprzez naukę znaleźć drogę do oświecenia. Wydawało im się, że jeśli będą bardziej skupieni i otwarci na wiedzę, zbliży ich to do bycia Mistrzem.
    Było zaledwie kilku, którzy osiągnęli mistrzostwo tą drogą, chociaż naprawdę wielu, próbowało. Ci, którym się udało, odkryli jedną wspólną rzecz – sprowadzając wszystko do umysłu, dochodzi się niestety do ignorowania prawdziwych uczuć. Prędzej czy później, Mistrzowie z przeszłości, którzy oddawali się rygorystycznym studiom, odkrywali że powinni je porzucić. Pięknym tego przykładem był Kuthumi Lal Singh. On też studiował bez końca na uniwersytetach, próbując tym sposobem dojść do oświecenia, co niestety doprowadziło go prawie do szaleństwa. W pewnym momencie musiał to wszystko zostawić. Musiał uświadomić sobie, że cała książkowa wiedza świata, nigdy nie sprowadzi prawdziwego oświecenia, które przychodzi dzięki odczuwaniu i gnostowi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Adamus Saint Germain

 • Tytuł oryginału: 

  Adamus Saint-Germain - The Masters of the New Energy by Geoffrey and Linda Hoppe

 • Liczba stron: 

  180

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930663-8-4

 • Tłumacz: 

  Jadwiga Fedynkiewicz, Andrzej Przybyło

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...