Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-15-6
Autor: Vianna Stibal
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Theta Healing Rytm Odnalezienia Swojej Idealnej Wagi

Jak korzystać z książki Theta Healing Rytm Odnalezienia Swojej Idealnej Wagi

   Książka Theta Healing Rytm Odnalezienia Swojej Idealnej Wagi jest nieodłączną towarzyszką moich książek ThetaHealing, ThetaHealing® dla Zaawansowanych i ThetaHealing* Choroby i Zaburzenia. W książce ThetaHealing krok po kroku wyjaśniam proces odczytów, uzdrawiania, pracy z poglądami, pracy z uczuciami, dociekania, pracy z genami i oferuję wprowadzenie w płaszczyzny egzystencji i dodatkowe informacje dla początkujących. Theta Healing dla Zaawansowanych jest szczegółowym przewodnikiem po pracy z poglądami, pracy z uczuciami, dociekaniu i oferuje wgląd w płaszczyzny egzystencji i poglądy, które moim zdaniem są niezbędne do duchowej ewolucji. Książka Theta Healing Choroby i Zaburzenia przedstawia programy i systemy poglądów, które - jak odkryłam - wiążą się z pewnymi chorobami, zaburzeniami oraz intuicyjne wglądy, intuicyjne lekarstwa i suplementy, które według mnie są nieocenione w ich uzdrawianiu.

   Aby w pełni korzystać z tej książki, niezbędne jest zrozumienie procesów wyjaśnionych w książce Theta Healing. Wierzę, że ułatwiają one fizyczne, psychiczne i duchowe uzdrawianie przy użyciu fal mózgowych Theta. Gdy znajdujemy się w czystym stanie Theta, jesteśmy w stanie połączyć się ze Wszystkim, Co Jest poprzez skupioną modlitwę. Fascynująca wiedza, którą wkrótce otrzymasz, została nam dana przez Wszystko, Co Jest. Zmieniła ona moje życie i życie wielu innych.

  Jeśli nie słyszałeś o procesie Theta Healingu, a chcesz wziąć udział w tym programie, sugeruję, byś znalazł w swojej okolicy praktyków lub nauczycieli Theta Healingu. Upewnij się, że znają się oni na rzeczy i dobrze się z nimi czujesz, a następnie rozpocznijcie pracę z poglądami. Jeśli nie dostrzeżesz pożądanych rezultatów, może zechcesz poszukać bardziej doświadczonego uzdrowiciela Theta lub nawet sam zechcesz nim zostać. Jeśli praca nad poglądami odbywa się w sposób prawidłowy, wkrótce pojawią się rezultaty.

   Każdy może uzyskać idealną wagę dzięki poszukiwaniom i praktyce - to jest każdy, kto wierzy w przepływającą przez wszystko esencję Boga lub Wszystkiego, Co Jest. To jedyne konieczne wymaganie związane z tą techniką: musisz wierzyć w Stwórcę, Boga, Wszystko, co Jest. Zdaję sobie sprawę, że Stwórca ma wiele różnych imion - między innymi Bóg, Budda, Jahwe i Allah. Theta Healing nie ma powiązań religijnych i dostosuje się do większości systemów religijnych. Jego procesy nie są przypisane żadnej grupie wiekowej, płci, rasie, kolorowi, poglądom ani religii. Każdy, kto naprawdę wierzy w esencję Boga lub Wszystkiego, Co Jest, może dosięgnąć gałęzi drzewa Theta Healingu i skorzystać z niej.

   Jednakże przyjmij do wiadomości, że ten program może nie nadawać się dla tych, którzy mają problemy z nadwagą spowodowane poprzez konkretne schorzenia. Ludzie, którzy cierpią na otyłość z powodów medycznych, przed rozpoczęciem ćwiczeń lub diety powinni poradzić się lekarza. Bardzo otyła osoba może wymagać zmienionego planu i powinna zostać najpierw gruntownie przebadana przez wykwalifikowanego lekarza. Pragnę dodać, że rozumiem osoby otyłe z powodu problemów zdrowotnych, ale także otyłe z powodu braku ćwiczeń.

  Ten program jest dla tych, którzy nie mają większych problemów ze zdrowiem i nie są leniwi, ale być może są zbyt zajęci, by ćwiczyć codziennie. Część programu może przynieść korzyść ludziom otyłym. Wierzę też, że może pomóc także tym, którzy mają niedowagę spowodowaną anoreksją, bulimią i innymi dolegliwościami psychicznymi.

KROKI

Istnieje pięć kroków programu i każdy z nich jest ważny.

1. Praca z poglądami
  Pierwszym krokiem jest praca nad twoimi poglądami, gdyż może być tak, że przeszkadzają ci one w uzyskaniu idealnej wagi. Może się okazać, że gdy na przykład tracisz każde 5-10 kg, coraz bardziej denerwujesz się, że stajesz się szczuplejszy. Patrząc w lustro panikujesz, boisz się i stresujesz lub po prostu dziwnie się czujesz. Możesz nie mieć pojęcia, dlaczego masz takie odczucia i skąd się one biorą.   Ewentualnie możesz przypomnieć sobie czasy, gdy tyle ważyłeś i odkryć, że dopadają cię problemy, z którymi się wtedy borykałeś. Te niekontrolowane uczucia należy powstrzymać i oczyścić.

2. Suplementy
  Suplementy są wskazane w celu łagodnego gubienia wagi. Głównymi suplementami są kwasy tłuszczowe omega 3, ocet jabłkowy i kwas alfa liponowy. Za każdym razem, gdy walczysz ze sobą czy brać suplementy, walczysz z pewnymi poglądami, które powinny zostać oczyszczone. Aby zacząć tracić na wadze, powinieneś także oczyścić się z pasożytów.

3. Pieśń Serca
   Pieśń serca jest bardzo ważna w tym programie. Uwolnienie genetycznych programów odziedziczonych po przodkach poprzez to ćwiczenie zmieni twoje samopoczucie i sprawi, że poczujesz się lżejszy ogólnie, nie tylko fizycznie.
  Co interesujące, jest to jeden z procesów, którego ludzie próbują unikać. Być może obawiają się smutku lub cała ta idea wydaje im się przytłaczająca. Jednakże wykonanie tego ćwiczenia jest niezwykle ważne, by zacząć tracić kilogramy.

4. Błogosław i ograniczaj
  Niezwykle ważne jest także błogosławienie jedzenia oraz jedzenie mniejszych porcji. Wiedz, że jedzenie nie jest twoim wrogiem, a przyjacielem.

5. Ćwiczenie bez ćwiczenia
   Żyjemy w ludzkim ciele, które musi ćwiczyć. Taki jest fakt. Jednak w ostatnim kroku tego programu wyjawię sekret: sposób ćwiczenia bez ćwiczenia (zbyt wiele). Będziesz musiał trochę ćwiczyć, ale trik polega na tym, że sprawiasz, by twoja podświadomość myślała, że ćwiczysz dużo. Jaki wspaniały sposób zrzucania zbędnych kilogramów - pozwolenie, by robił to za ciebie twój umysł!
Gdy nie musisz walczyć ze swoją wagą, życie jest znacznie prostsze. Zatem daj szansę temu programowi i zobacz, co się stanie. Wielu praktyków Theta Healingu osiągnęło dzięki temu wspaniałe rezultaty, o czym mogą świadczyć e-maile, które otrzymałam.

    Jednym z najciekawszych rezultatów jest taki, że ci, którzy rozpoczęli program z niedowagą, po skorzystaniu z niego czuli się lepiej w każdym aspekcie życia. Wyglada na to, że działa on doskonale także w przypadku ludzi z anoreksja lub bulimią, ponieważ nie tylko czują się oni lepiej, gdy ćwiczą, ale także czują, że ponownie odzyskali kontrolę nad swoim życiem, a kontrola i struktura są niezwykle ważne dla tych osób.
   Zauważ proszę, że mimo, iż dzielę się z tobą tymi informacjami, nie biorę na siebie odpowiedzialności za żadne zmiany, które mogą dokonać się w ich wyniku. Odpowiedzialność jest twoja, przyjmujesz ją, gdy zdasz sobie sprawę, że posiadasz moc zmiany swojego życia, a także życia innych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vianna Stibal

 • Tytuł oryginału: 

  ThetaHealing Rhythm for Finding Your Perfect Weight

 • Liczba stron: 

  188

 • Wymiary: 

  135x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-15-6

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...