Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8073-323-7
Autor: Aleksandra Piotrowska, Ewa Świerżewska
EAN: 9788380733237
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: Zielona sowa

Wprowadzenie do książki

Nastolatki pod lupą

   Pisząc tę książkę, starałyśmy się poruszyć jak najwięcej waż- nych tematów – zarówno tych pojawiających się u progu okresu adolescencji, jak i tych dotyczących całego dzieciństwa i rodzicielstwa. Nie zabrakło więc ogólnej charakterystyki omawianego okresu, ale też analizy zachodzących zmian – fizycznych i emocjonalnych. Przyjrzałyśmy się uważnie relacjom nastolatków z rodzicami i z rówieśnikami, kształtowaniu się ich poczucia własnej wartości, czyhającym na nich zagrożeniom.
   Książka ta nie jest poradnikiem. Nie znajdziecie tu autorytarnych stwierdzeń, jak postępować; jaka droga jest jedyna i słuszna. Nie znajdziecie też nakazów i zakazów czy jednoznacznych ocen. Bierzemy wspólnie pod lupę młodych ludzi, by lepiej ich poznać i zrozumieć, gdyż to niewiedza i brak zrozumienia są najczęstszą przyczyną naszych złości, rozżalenia i konfliktów.
   W imieniu doktor Aleksandry Piotrowskiej i własnym zapraszam do lektury! Zachęcam też do uważnego przyglądania się relacjom łączącym rodzica z dojrzewającym dzieckiem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Aleksandra Piotrowska, Ewa Świerżewska

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-8073-323-7

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...