Obietnica Sukcesu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-26-8
Autor: Michael Masterson
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Obietnica sukcesu

   Stworzenie mistrzowskiego planu działania pozwoli ci osiągnąć życiowe cele szybko i przy najmniejszym możliwym wkładzie czasu i wysiłku. Korzystanie z planu działania świadczy o tym, że poważnie podchodzisz do kwestii poprawy swojego życia i chcesz gruntownych zmian. Chcesz piątki zamiast trójki i nie zamierzasz zadowalać się czwórką.
   Mistrzowski plan działania to umowa między osobą, którą jesteś dzisiaj (mającą powyżej uszu ciągłych problemów i porażek), a osobą, którą chcesz się stać (zdrową, bogatą, szczęśliwą i mądrą wersją ciebie).    Mistrzowski plan działania pozwoli ci całkowicie zmienić swoje życie, zmuszając do przekształcenia swoich niesprecyzowanych ambicji w konkretne cele. Określi dokładnie, czego musisz się nauczyć, co musisz zrobić i wraz z kim powinieneś nad tym pracować.
   Mistrzowski plan działania przekształci twoje marzenia w zadania. Mogą one stracić przez to nieco ze swego romantyzmu. Wynagrodzi ci to jednak porywającym uczuciem robienia postępów. Z każdym tygodniem będziesz obserwować konkretne efekty swoich działań. Stanie się to twoim ogromnym źródłem motywacji i ułatwi dokonywanie dalszych postępów.
  Większości ludzi nigdy nie udaje się zrealizować swoich marzeń. Nie dlatego, że są niewystarczająco inteligentni, sprytni czy zmotywowani, ale dlatego, że nie podejmują wysiłku. Dlatego, że jest on zbyt mały lub źle ukierunkowany. Ty nie będziesz mieć tego problemu. Rozpocząłeś już swoją podróż i będziesz ją kontynuować korzystając ze sprawdzonej mapy.

Czym mistrzowski plan różni się od zwykłego planu?

   Projekt wykorzystujący mistrzowski plan działania różni się od zwykłego projektu swoim zakresem. Większość dużych przedsięwzięć, czy to budowlanych czy biznesowych, podzielona jest na części realizowane jedna po drugiej. Nie jest to zły sposób na wprowadzanie zmian, pociąga on jednak za sobą zmarnowany czas, zasoby i kapitał. Połączenie odrębnych części w jedną całość nieuchronnie spowoduje powstanie luk oraz zdublowanie lub pominięcie niektórych aspektów planu.
   Tworząc mistrzowski plan jakiegoś projektu budowlanego należy uwzględnić każdy jego aspekt: architekturę, instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Tylko ich jednoczesna realizacja pozwoli uzyskać spójny, gotowy produkt. Pozwoli też zmniejszyć ilość czasu i pieniędzy poświęconych na naprawianie rzeczy, które ze sobą nie współgrają.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael Masterson

 • Tytuł oryginału: 

  The Pledge. Your Master Plan for an Abundant Life

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  165

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-62476-26-8

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...