Potęga Serca
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63548-12-4
Autor: Grzegorz Kaźmierczak
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
Wydawca: Psychoskok
'

Wprowadzenie do książki

Potęga serca

   Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, Bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną.
(porusza ona temat Budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie górzysta z dorobku bogactwa wytworów technik^ iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście. ''Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest niepowtarzalną istotą i nie ma identycznej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud Bogactwa jego doznań.
   Od kiedy, zaczęliście kierować się gównie umysłem, odtąd świat na Ziemi przyjął mnóstwo form komplikacji. Transformacja to węzeł splotu czasów.
   Jest doskonałym momentem, aby wybrać - spośród tysięcy dróg jedyną skuteczną, wiodącą indywidualnie dla każdego poprzez cud jego serca i jego wewnętrznej jaźni.
„(Potęga serca" to książka, która jest darem, pochodzącym od "Waszej ''Wyższej Jaźni, która prosto może Być zastosowana przez każdego z ''Was, niezależnie od waszej świadomości tego, w kogo lub, w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy wewnętrznej mądrości.
   Dokądkolwiek pozostajecie na Ziemi, bardzo możecie ułatwić sobie pobyt tutaj, patrząc na życie poprzez pryzmat cudu serca. Dając wam tę książkę, otrzymujecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi.
  To, jaką drogę wybierzecie, jest indywidualną decyzją każdego z Was. Niech Was nie dziwią wydarzenia, jakie możecie uruchomić, zmieniając swoją świadomość, cuda, których doświadczycie.
   Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, mentalnie przytulając tę książkę do swego serca.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Grzegorz Kaźmierczak

 • Liczba stron: 

  210

 • Wymiary: 

  150x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63548-12-4

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...