Singielka Sama Ale Nie Samotna
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61159-10-0
Autor: Patrizia Gucci
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Emka

Wprowadzenie do książki

Singielka sama ale nie samotna

   Każdej z nas zdarzyło się zostać samą przynajmniej raz w życiu: to żadna tragedia! Co więcej, być może tym, którym się to jeszcze nie przytrafiło, dobrze by zrobiło bycie przez jakiś czas singielką. Ponieważ bycie singielką może się okazać synonimem życia wolnego, uformowanego na własny obraz i podobieństwo. Przyznajcie: możliwość spędzenia wieczoru w łóżku w wełnianych skarpetach, starej, ulubionej, ale zdecydowanie wysłużonej bluzie, z maseczką z ogórka na twarzy na pewno nie jest czymś, co można robić w towarzystwie własnego partnera. Poza tym, można swobodnie flirtować, samej decydując, czy chcemy się oddać mężczyźnie, czy też nie, bez poczucia winy ani konieczności wymyślania skomplikowanych wybiegów.
   Oczywiście, bycie singielką oznacza również doświadczanie kłopotliwych sytuacji w życiu codziennym: w rodzinie, w pracy, w restauracji, na wakacjach.
  Na przykład: jak odpowiedzieć na pytanie, którego najbardziej obawiają się wszystkie kobiety nienoszące już -albo jeszcze - obrączki na palcu; na to nieuniknione pytanie, które wąsata ciotka zadaje w każde Boże Narodzenie: „No więc, kiedy wychodzisz za mąż?”.
   Ta książka nauczy was, jak sobie z tym radzić i pomoże wam odwrócić sytuację, usiąść przy stoliku w restauracji w towarzystwie siebie samej bez żalu, a być może nawet ciesząc się z tęsknych spojrzeń kelnera albo jakiegoś fascynującego klienta, który komunikuje wam spojrzeniem, że wolałby raczej siedzieć przy waszym stoliku niż przy swoim.
  Nauczycie się, że wyjechać samotnie na wakacje, wywołując tym konsternację matek, krewnych i przyjaciół, to nie jest wcale takie trudne, i że naprawdę warto to zrobić.
  Życie jako singielką może przynieść chwile wielkiego szczęścia. Potrzeba jednak odrobiny cierpliwości, wiary w siebie, nieco zaradności i... wielu dobrych przyjaciółek!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Patrizia Gucci

 • Tytuł oryginału: 

  Single

 • Liczba stron: 

  110

 • Wymiary: 

  140x220

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-61159-10-0

 • Tłumacz: 

  Anna Osmólska-Mętrak

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...