Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-094-7
Autor: Nick Polizzi
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381710947
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa

Ty również możesz odblokować potencjał samouzdrawiania

Miliony osób na całym świecie cierpią na różne choroby, które starają się pokonać za pomocą medycyny konwencjonalnej. Jednak nie zawsze okazuje się to skuteczne. Czy problem tkwi w zbyt słabych środkach medycznych, zaawansowaniu schorzenia czy może w samych pacjentach? A co, jeśli do uzdrowienia konieczne jest odkrycie prawdy o sobie i odblokowanie swojego potencjał samouzdrawiania? W jaki sposób tego dokonać? Na te oraz inne pytania odpowie Autor tej fascynującej publikacji.

Inspiracja medycyną ludową od pokoleń

Nick Polizzi, znany filmowiec i autor bestsellerów, pochodzi z rodziny, która głęboko wierzy w praktyki tradycyjnej medycyny ludowej. Przez całe życie był świadkiem, jak uzdrawiająca moc leczniczych roślin pozwala pozbyć się chorób i dolegliwości. Jednak dopiero przełomowe wydarzenie w jego życiu sprawiło, że na poważnie zaczął traktować alternatywę dla medycyny konwencjonalnej. Kilka lat temu u jego bliskiego przyjaciela zdiagnozowano chorobę Parkinsona. Autor za swoją misję uznał znalezienie naturalnych sposobów uzdrawiania i wraz z ekipą filmową wyruszył w podróż w samo serce amazońskiej dżungli, by zgłębić świętą naukę przodków. I tak zaczęła się jego przygoda z szamanizmem.

Mądrość amazońskich szamanów na współczesne problemy

Autor odkrywa pierwotne tradycje amazońskich przodków i wyjaśnia, co należy zrobić, aby naprawdę uleczyć się z fizycznej choroby, emocjonalnej traumy czy poczucia zagubienia, które tak wielu z nas czuje we współczesnych czasach. Ta książka to połączenie współczesnego świata i zapomnianych technik uzdrawiania, szamańskich praktyk i pierwotnych rytuałów. Dzięki niej poznasz naturalne sposoby usuwania powszechnych dolegliwości.

Światowe autorytety również zgłębiły tę starożytną mądrość

Święta nauka przodków jest świeżą narracją o uzdrawianiu, które jest jednocześnie starożytne, jak i pionierskie. Jeśli pragniesz zanurzyć się głęboko w psychologiczne martwe punkty, które mogą blokować twój potencjał zdrowienia – szczególnie, gdy zawiodła Cię konwencjonalna medycyna – przeczytaj tę książkę. Polizzi jest klasą samą w sobie w kwestii medycyny przodków. Jest też utalentowanym gawędziarzem, pełnym prawości”.
– dr n. med. Sara Gottfried, autorka bestsellerów

„Częściowo książka przygodowa, częściowo poradnik, częściowo pamiętnik i częściowo przewodnik po najgłębszych częściach duszy … Święta nauka uznanego filmowca Nicka Polizzi sprawi, że ledwie będziesz mógł usiedzieć na krześle zgłębiając mądrość znajdującą się w starożytnych tradycjach naszego świata. Lektura obowiązkowa”.
– Nick Ortner, autor bestsellerów

„Czytelnicy rzadko dostają dar i możliwość poznania głębokiej mądrości i uzdrowienia, z których korzysta uniwersalna praktyka szamanizmu. W Świętej nauce przodków Nick Polizzi szczerze dzieli się tym, jak pierwotne rytuały kąpią nas zarówno w świetle, jak i cieniu, wiodąc do miejsca oświecenia. Ta książka ukazuje surową i autentyczną moc szamanizmu, nie próbując wygładzać tego, co jest potrzebne, by naprawdę zaangażować się w taką starożytną tradycję, która oferuje uzdrowienie w sposób, którego wielu nawet sobie nie wyobrażało.
– Sandra Ingerman, autorka bestsellerów

„W Świętej nauce przodków Nick Polizzi opowiada pasjonującą historię zgłębiania nadziei i cudów podczas jego przygód w Amazonii. Zwykły facet z Connecticut odbywa własną podróż do uzdrowienia i znajduje największy skarb na ziemi – zapomniane uzdrawiające rośliny i tubylców, którzy wiedzą, jak ich używać. Trudno było oderwać się od tej książki, a zakończenie było uderzeniem, którego każdy musi doświadczyć”.
– dr Pedram Shojai, autor bestselleru Miejski mnich

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nick Polizzi

 • Tytuł oryginału: 

  The Sacred Science: An Ancient Healing Path for the Modern World

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-094-7

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...