Wczytuję dane...
KOD: 978-83-923799-8-0
Autor: Anton Lavey Szandor
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Szatańska Czarownica

 Sekrety magii przekazane przez autora Szatańskiej czarownicy są zaskakująco proste. Kryją się często między okruchami codziennych nieporozumień. Jednak LaYey stale wraca do jednego punktu - twierdzi, że głównym czynnikiem prowadzącym do sukcesu jest właściwa ocena samej siebie - samoświadomość.
   Co ma zatem czuć współczesna czarownica należąca do niewielkiej grupy śmiałków kroczących diabelską ścieżką? Można spotkać całe hordy wy szminkowanych na czarno dziewczyn, którym wydaje się, że zostały „inicjowane przez Ciemną Stronę". Nie robią nic poza nakłuwaniem seryjnie produkowanych laleczek wudu, odwracaniem krzyży do góry nogami czy wypowiadaniem w bluźnierczy sposób imienia Jezusa i Jahwe. Wydaje im się, że są bardzo złe, a tak naprawdę stanowią kolejny, współczesny oklepany stereotyp. Prawdziwy grimoire trzymasz właśnie w ręce. Jest heretycki dla naszego społeczeństwa, bo opisuje takie rzeczy, jak odsłanianie części przybrudzonej bielizny; przybieranie na wadze lub nieużywanie dezodorantu przez kilka dni. Należy ci się ostrzeżenie: Będziesz przerażona i zaszokowana, możliwe, że nawet zechcesz o tym wszystkim zapomnieć. Jednak postaraj się właściwie ocenić potencjał tkwiący w poglądach LaYeya i korzystaj z rad. Wkraczasz na ścieżkę lewej ręki, z której diabeł cię nie zwiedzie.

  Po przeczytaniu kilku pierwszych stron tej książki wiele osób odniesie wrażenie, że jest to rozprawa poświęcona uwodzeniu mężczyzn. To zrozumiałe, ponieważ położono w niej silny nacisk na jawne i skryte metody manipulowania mężczyznami.
Istnieje ku temu jeden powód. Nie ma większego znaczenia czy czarownica potrzebuje jeszcze innego mężczyzny oprócz tego, którego aktualnie wybrała. Najważniejsze jednak, że mimo opinii feministek, jeżeli kobieta chce czegoś od życia, może łatwiej to osiągnąć przy pomocy mężczyzny niż innej kobiety.
   Naprawdę wyzwolona kobieta jest czarownicą z krwi i kości, która wie zarówno jak wykorzystywać oraz czerpać radość z mężczyzn. Zgorzkniała i skwaszona kobieta może tylko naigrywać się z mężczyzn tracąc w ten sposób swoją twórczą i intrygancką energię. Jednak w końcu zrozumie, że marnowana energia w jej donkiszotowskiej walce mogłaby zostać wykorzystana z lepszym pożytkiem, jeśli tylko zechciałaby zastosować, lekceważoną przez siebie kobiecość, aby manipulować mężczyznami i czerpać zadowolenie z tych, którzy na nią działają.
  Przy wykorzystaniu tej taktyki bardzo trudno pozostawać na straconej pozycji.
  Jeśli kobieta jest naprawdę dumna ze swojej kobiecości, wykorzysta na swoją korzyść każdą sposobność. A korzyść będzie pewna, jeśli wystarczy jej odwagi, aby ją zastosować!
  Godny uwagi mężczyzna może być twoim największym sprzymierzeńcem, choć i najbardziej nadęty dupek czasami staje się twoją cenną zdobyczą. Nawet facet całkiem pozbawiony ikry, kierowany zwykłym pożądaniem może, po odpowiednim potraktowaniu, stać się dla ciebie źródłem czarodziejskiej mocy.
   Jednym z moich największych mentorów był świętej pamięci Sir Basil Zaharoff, kawaler Legii Honorowej, rycerz Orderu Imperium Brytyjskiego, zdobywca pięknych kobiet, handlarz bronią i satanista. Sir Basil był najprawdopodobniej osobą, która najlepiej rozumiała nauki, jakie chciałem wpoić moim czarownicom. W rozmowach z mężczyznami wygłaszał brutalną prawdę: „Kobiety są najlepszymi sprzymierzeńcami. Mogą przekonać mężczyznę, aby zrobił coś, do czego wy nigdy byście go nie nakłonili". Dzieje się tak, ponieważ w każdym mężczyźnie tkwi wzorzec idealnej kobiety, choć większość z nich nie zdaje sobie sprawy jak głęboko jest on w nim osadzony. Musi go adorować i aby zaspokoić swoją męską potrzebę spełnienia tkwiącej w nim kobiety będzie rozglądał się za kobietami chodzącymi wokół nie zdając sobie sprawy, że chodzi tu tylko o odpowiednik kobiety tkwiącej w nim samym. Zatem jeśli tylko nauczysz się być imitacją kobiety tkwiącej w wyobraźni mężczyzny, możesz mieć wszystko, co tylko będzie potrafił ci zaoferować.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anton Lavey Szandor

 • Tytuł oryginału: 

  The Satanic Witch

 • Liczba stron: 

  236

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-923799-8-0

 • Tłumacz: 

  Marek Skierkowski

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...