Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85290-18-6
Autor: Praca zbiorowa
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: 3.49

'

Wprowadzenie do książki

Terapia metaboliczna witaminą B17

   Zawarte książce Terapia metaboliczna witaminą B17 informacje pozwolą czytelnikowi zapoznać sit z terapią metaboliczną stosowaną we wspomaganiu leczenia nowotworów i w prewencji. Z dużą satysfakcją chcemy przedstawić czytelnikowi substancję roślinną, której właściwości przeciwrakowe znane są od dawna. Pierwsze udokumentowane skuteczne zastosowanie amigdaliny do leczenia nowotworów u kobiet odnotowano w latach pięćdziesiątych dziewiętnastego wieku we Francji. W ciągu ostatnich dziesiątków lat zostały on naukowo potwierdzone badaniami klinicznymi.    Witamina B17, znana również jako amigdalina lub letni, znajduje się w wielu roślinach. Najwięcej jej jest w nasionach roślin zaliczanych do rodziny rosacea (różowate), takich jak morele, brzoskwinie, śliwki, a także w jabłkach i innych o gorzkich nasionach. Wiele roślin, owoców i warzyw zawiera niewielkie ilości witaminy B17 niestety, w diecie mieszkańca zachodu jest jej zbyt mało.

Informacje, z którymi zapoznasz się w tym informatorze ni są powszechnie akceptowane przez współczesną medycynę Jeżeli powyższe twierdzenia są prawdziwe, to leczenie i profilaktyka raka mogą stać się szalenie proste, bowiem wystarczy jedynie przywrócić do naszej diety składnik pokarmów który łatwo otrzymać i który, co ważne, nie jest drogi. Córa więcej lekarzy na całym świecie bada i dowodzi w swoich klinikach, że teoria o witaminowym podłożu rozwoju rak jest prawdziwa.

    Autor książki, G. Edward Griffin, jest pisarzem zajmującym się również produkcją filmów dokumentalnych. Jego nazwisko znajduje się na liście "Who''s Who in America". Griffin słynie z wyjątkowego talentu do przedstawiania trudnych zagadnień w sposób zrozumiały. W swoich filmach i książkach poruszał rozmaitą tematykę: od Systemu Rezerwy Federalnej poprzez zagadnienia bankowości międzynarodowej, archeologii i historii starożytnej, działalności wywrotowej w USA do nauki i polityki terapii raka.

'

Szczegółowe Informacje

 • Tytuł oryginału: 

  The Ultimate Guide To Vitamin B-17 Metabolic Therapy

 • Liczba stron: 

  81

 • Wymiary: 

  155x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-85290-18-6

 • Tłumacz: 

  Jędrzej Ilukowicz

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...