Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-13-2
Autor: Vienna Stibal
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363046132
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Theta Healing Choroby i Zaburzenia

   Książka ThetaHealing choroby i zaburzenia stanowi uzupełnienie książek pod tytułem ThetaHealing i ThetaHealing dla zaawansowanych.. W ThetaHealing wyjaśniony jest proces czytania intuicyjnego, uzdrawiania,pracy z poglądami i uczuciami, dociekania i pracy z genami oraz podane są dodatkowe informacje ważne dla osób początkujących. Książka ThetaHealing dla zaawansowanych zawiera głębszą wiedzę potrzebną do pracy z poglądami, uczuciami i do metody odkopywania, oferuje też szerszy opis poziomów bytu i opis poglądów niezbędnych do ewolucji duchowej.
    W niniejszej książce nie opisano dokładnie krok po kroku wszystkich procesów, tak jak w ThetaHealing i ThetaHealing dla zaawansowanych, więc lektura poprzednich pozycji i zrozumienie treści w nich zawartych jest niezbędna. Książka zawiera wskazówki dotyczące intuicyjnego widzenia i leczenia, pracy z poglądami i suplementów diety, które można wykorzystywać w uzdrawianiu niektórych chorób i zaburzeń. Podane informacje są wynikiem pracy z chorobami na ponad 47 000 sesji.

    THETAHEALING®

   Metoda ThetaHealing pozwala na otwarcie się na nasze psychiczne zdolności uzdrawiania. Posiadanie zdolności intuicyjnych i bycie uzdrowicielem, to dwie różne umiejętności Kluczem do sukcesu jest ich połączenie.
   Badając klienta za pomocą zdolności intuicyjnych jesteś w stanie rozpoznać różnego rodzaju wirusy, bakterie, pasożyty i metale ciężkie. Klient będzie oczekiwał dużej precyzji w identyfikacji tych właśnie wypływów.
   Jako uzdrowiciel postępujesz w inny sposób: nie musisz wiedzieć, czym jest choroba, żeby Stwórca ją uzdrowił, ale musisz wejść w odpowiednio głęboki stan Theta, aby być świadkiem uzdrowienia. Klienci często oczekują natychmiastowego uzdrowienia.
   Zarówno więc uzdrowiciele, jak i osoby posiadające zdolności intuicyjne, działają pod presją. Od uzdrowiciela oczekuje się uzdrowienia, a od osoby ze zdolnościami intuicyjnymi umiejętności zajrzenia w ciało i oceny tego, co widzą. Osoba korzystająca z metody ThetaHealing stanowi połączenie uzdrowiciela i osoby obdarzonej zdolnością widzenia. Jest uzdrowicielem, który wykorzystuje swoje umiejętności psychiczne do bycia świadkiem procesu uzdrowienia dzięki połączeniu ze Stwórcą.

Ciało Śpiewa

    Należy zdać sobie sprawę, że poszczególne układy naszego organizmu śpiewają. Od najmniejszej komórki, do największego organu, wszystkie układy to cudowne, prawie magiczne części, które współpracuj we wzajemnej harmonii.
   Kiedy patrzysz na ciało, widząc każdą poszczególną komórkę, powinieneś wsłuchać się w wyśpiewywaną przez nie pieśń harmonii. Jeśli coś jest nie tak z jakimś organem, usłyszysz, że śpiew nie jest czysty, a inne organy otrzymują niewłaściwe sygnały. Naucz się wsłuchiwania się w wibracje i sygnały ciała. Być może twoje ciało śpiewa fałszywie, a może coś jest nie tak z poszczególnymi organem. Należy wtedy zbadać, co jest nie tak.
   Każdy układ naszego organizmu powinien pozostawać w harmonii z pozostałymi układami, żeby prawidłowo funkcjonować. Dlatego tak ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że jeśli występuje choroba lub dolegliwość oznacza to, że jednym z czynników w procesie uzdrowienia jest zaburzenie umysłowe, emocjonalne lub duchowe, a ciału należy przywrócić równowagę.
  Każdy układ może mieć dołączony system przekonań. Zaprogramowane schematy przekonań, które wymienione są w niniejszej książce, są tym, co odkryłam, że ludzie mogą posiadać, ale niekoniecznie są one identyczne dla każdej osoby. Przekonania te są wynikiem 47 000 czytań, które wykonałam na klientach i studentach.
   Podana lista chorób i dolegliwości zawiera informacje dotyczące medycyny konwencjonalnej, leczenia intuicyjnego, związanych z dolegliwością przekonań, zaprogramowanych schematów, uczuć, suplementów diety i leków ziołowych, opisanych w odniesieniu do metody ThetaHealing. W żadnym przypadku nie stawiam diagnozy, a wyłącznie dzielę się tym, czego byłam świadkiem. Nie przepisuję leków, nie oferuję też diagnostyki.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vienna Stibal

 • Tytuł oryginału: 

  ThetaHealing Diseases and Disorders

 • Liczba stron: 

  469

 • Wymiary: 

  158x228

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-13-2

 • Tłumacz: 

  Anna Działowska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...