Czakry dla początkujących
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-424-7
Autor: David Pond
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774247
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Czakry dla początkujących

    W książce tej pragnę zaprezentować model czakr w jak najbardziej tradycyjnym ujęciu i nieco rozszerzyć ten temat. Użyję modelu czakr jako swego rodzaju szablonu, który umożliwi dalsze zgłębianie tematu. Pragnę też przedstawić nieco bardziej kreatywne podejście, opierając się na latach doświadczeń, i w ten sposób wyjść poza tradycyjne rozumienie czakramów. Liczę, że każdy z czytelników zareaguje na to na swój sposób, co bez wątpienia będzie zjawiskiem pozytywnym. Moim zamiarem nie jest bynajmniej przedstawianie idei zawartych w tej książce jako jedynych słusznych prawd, podlegają one bowiem ciągłym zmianom. Jeśli natomiast któryś z czytelników ma odmienne doświadczenia niż te, które prezentuję, zachęcałbym go, aby podążał za własną prawdą. Ponieważ o to właśnie w tym wszystkim chodzi: aby uzyskać bezpośredni dostęp do własnych doświadczeń związanych z różnymi ośrodkami świadomości.
    Po prostu spróbuj, a twoje bezpośrednie przeżycia same zweryfikują wartość doświadczeń, jakie przyniesie ci życie. Pomoże ci to zorientować się, na jakim poziomie świadomości operujesz w danej chwili. Da ci to swoistą mapę do aktywacji i doświadczania innych stanów świadomości. Gdy napotkasz w swym życiu trudności czy wyzwania, model czakr da ci narzędzie, które pomoże ci zidentyfikować źródła konfliktów w samym sobie. Na swej drodze wszyscy poszukiwacze zdają sobie w końcu sprawę z jednego: zidentyfikowanie źródła w sobie jest kluczem do wyzwolenia swej jaźni.
   Idealną sytuacją byłoby, gdybyś był elastyczny w swej świadomości, by móc swobodnie poruszać się pośród ogółu własnego jestestwa, w pełni zatopić się w znaczeniu swego życia oraz w lekcjach wyniesionych z obecnej inkarnacji i powstać ze swej odrębnej jaźni, aby doświadczać piękna wynikającego z połączenia z całą wspólnotą bytów oraz boskością.
   Podczas zgłębiania czakramów skupię się na siedmiu podstawowych, tradycyjnych czakrach. Obecnie istnieje sporo spekulacji na temat czakr pozostających poza tą podstawową klasyfikacją, jednakże ja chciałbym odłożyć ten pogląd na bok i skoncentrować się wyłącznie na klasycznych siedmiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Pond

 • Tytuł oryginału: 

  Chakras for Beginners: A Guide to Balancing Your Chakra Energies

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-424-7

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Szewczuk

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...