Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65404-12-1
Autor: Clemens G. Arvay
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Uzdrawiająca moc lasu

Lecznicza energia drzew

   To, że rośliny posiadają moc leczniczą, medycyna naturalna wie od wieków. Wie też, że pełnowartościowe roślinne jedzenie może poprawić stan zdrowia a nawet uleczyć choroby najcięższe, takie jak rak i problemy układu krążenia. Od lat wiemy o tym i stosujemy zdrowe jedzenie, Peace-Food. To, że rośliny tak najnormalniej w świecie leczą wtedy, gdy ich nie spożywamy, o tym przeczytałem dopiero w książce Clemensa Arvaya. Zachwyciło mnie to. Oczywiście wskazuje on także na aromatoterapię.
   Arvay dowodzi takiej leczniczej komunikacji na wielu płaszczyznach w podświadomości i w układzie immunologicznym. Rośliny porozumiewają się z nami poprzez molekuły.
   Pozycja Clemensa Arvaya jest swoistą kopalnią zawierającą zadziwiające tajemnice. Czytelnik odkrywa terapię leśną i dowiaduje się, że korony drzew są stacjami nadawczymi, że powietrze leśne jest „terpeną antynowotworową” o działaniu antykancerogennym i wzmacniającym układ odpornościowy, a wdychanie go działa jak leczniczy napój. Już nawet jeden dzień spędzony w lesie wzmacnia w krwi naszego organizmu liczbę naturalnych komórek zabójców przeciętnie o 40%. Lekarz się wścieknie, nic nie ma bardziej skutecznego działania. Jeśli ktoś spędzi w lesie dwa dni, liczba tych komórek wzrośnie o ponad 50%. Ten, kto spędzi w lesie choćby jeden dzień nazbiera zdrowych komórek zabijających we krwi wszystko, co zbędne i zrobi sobie zapas na siedem kolejnych dni. Po krótkim urlopie spędzonym w lesie na łonie natury przez dwa do trzech dni liczba takich ochronnych komórek w naszym organizmie wzrośnie już na tyle, aby wypełnić rezerwy na kolejne 30 dni.
   Książka Arvaya opisuje także i fakt ścisłego związku psychiki z systemem immunologicznym i ich wzajemnych na siebie wpływów. Poprzez oddziaływanie wyobraźni i serii obrazów, przechowywanych i wywoływanych w duszy człowieka, pracujemy nad naszym systemem immunologicznym w terapii cieni już od dawna, ale w przyszłości powinniśmy odbywać ją w lesie i uznać matkę naturę za najlepszą psychoterapeutkę na świecie.
    Autor pokazuje jeszcze inne wspaniałe możliwości oferowane przez rośliny i naturę oraz to, jak działają one na człowieka. Jest to wspaniała książka terapeutyczna do samodzielnego wykorzystania, mówiąca o terapiach naturalnych z wieloma wartościowymi wskazówkami i ćwiczeniami do wykonania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Clemens G. Arvay

 • Tytuł oryginału: 

  Der Biophilia-Effekt – Heilung aus dem Wald

 • Liczba stron: 

  276

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65404-12-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Jurczak

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...